TAK NALEŻY BUDOWAĆ MOJĄ WIARĘ, NOWE MIŁOSIERDZIE BOŻE PO NOWEMU.

Zapraszam ludzi do Budowania Mojej Wiatry, Nowego Miłosierdzia Bożego Po Nowemu i Własnego Królestwa Niebieskiego Na Ziemi. Na Skale Będzie Zbudowane Nowe Miłosierdzie Boże. Żadna Religia, Siła, Ani Moc Jej Nie Obali. Na Kolanach, Wiara w Miłosierdzie Boże, Modlitwa Do Miłosierdzia Bożego, Miłosierdzie Względem Bliźnich, Usługiwania Dla Drugiej Osoby. Kochaj I Przebaczaj Drugiej Osobie, Szanuj Drugą Osobę, Tak Jak Siebie Samego, Z Modlitwą Na Ustach I Głową Pochyloną, Na Zaparciu Się Samego Siebie. Wchodzi się Do Miłosierdzia Bożego. Osiągniecie Promień Niebieski Czyli Nieśmiertelność. Żebyście przeczytali wszystkie książki świata, skończyli wszystkie szkoły świata, to nie znajdziecie, nie dowiecie się jak macie budować Nowe Miłosierdzie Boże. To, co wam dam i ujawnię to macie a czego nie dam i nie ujawnię tego nie macie. Oficjalnie od 15-10-1995r. jesteśmy już na ziemi to znaczy; Duch Święty, Bóg Ojciec Wszechmogący, Jezus Chrystus i Maryja. Ten Cudowny Obraz o trzech promieniach, jest kontynuacją obrazu siostry Faustyny Kowalskiej o dwóch promieniach. Obraz o trzech promieniach, który wydaje zapachy i uzdrawia ludzi na potwierdzenie tego, że jesteśmy już na ziemi, to znaczy; Duch Święty, Bóg Ojciec Wszechmogący, Jezus Chrystus i Maryja. Na razie jesteśmy normalnymi ludźmi, aż do kiedy będziemy odmłodzeni, czyli Przemienienie Pańskie.

    Ja Jestem, Który Jestem, Jestem Cukrem Tej Ziemi, A Kto Pójdzie Za Mną, Tego Uczynię Największym Rybakiem Dusz Ludzkich,

    Będzie Słodził Ludziom Życie, Tego Odmłodzę, I Nie Będzie Mu Brakowało Pieniędzy. Sprawiedliwości Was Nauczę.

    Będzie Żył 200 Lat I Nie Będzie Się Starzał, Kto Stracił W Wypadku Rękę, Palca, Palce, Nogę, Kobiecie Obcięto Pierś Piersi,

    Albo Inne Części Ciała To Będą Wyrastały Nowe. Kto Osiągnie Promień Niebieski Będzie Nieśmiertelny? 

    Ja Myślę I Muszę Robić Tak Jak Tym, Którym Jestem?  Jestem Człowiekiem, Mężem, Tatą I Dziadkiem. Moje Królestwo

    Niebieskie Przyjdzie Nie Z Tego Świata? Najpierw Będę Miał Otwarte Trzecie Oko. A Po Przemienieniu Pańskim, Czyli Odmłodzeniu,

    Tylko Będę Znany Z Nazwiska, A Z Wyglądu Nikt Mnie Nie Pozna. Otrzymam Śniadą Cerę, Czarne Włosy, Wyrosną Nowe Białe Proste Zęby.

    Będę Pomnażał Materializował, Lewitował, Odmładzał Ludzi, Wskrzeszał Zmarłych. Moje Ciśnienie Tętnicze Będzie 400/100.

    Po Końcu Świata Mężczyzna Będzie Miał Tyle Żon Ile Jest Dni Tygodnia. Tak Jak Było W Starym Testamencie.

    Podaję Przykład O Wierze, Z Adamem Małyszem Z Dnia 20/1/2002r.

WIARA I MODLITWA I WYPOWIADANIE SŁÓW "LICZĘ NA CIEBIE OJCZE", CZYNIĄ CUDA, A NIE TRZYMANIE KCIUKÓW.

Doskonały przykład z Adamem Małyszem. Kto wierzył, ze Adam Małysz zwycięży w Zakopanym ten się doczekał zwycięstwa, ale w Niedziele 20-01-2002r. a kto zwątpił temu przyszło wypić kielich goryczy w Sobotę. Tak samo jest z Nowym Miłosierdziem Bożym, kto Wierzy ten będzie wynagrodzony i odmłodzony, z kto nie wierzy i przeszkadza w Budowaniu Mojej Wiary, Nowego Miłosierdzia Bożego. Będzie odesłany na pierwszy stopień. Ludzie muszą sobie uświadomić, zrozumieć: TO, CO WAM DAM, TO MACIE, A CZEGO WAM NIE DAM TO TEGO NIE MACIE? Wiele razy dziennikarze się pytali Adama Małysza jak on to robi, że zwycięża? Odpowiadał, że nie wie? Prawda jest taka, TO, CO JEMU DAM, TO MA, A CZEGO NIE DAM TO TEGO NIE MA? że Bóg Ojciec przygotowuje dla Adama Małysza, Andrzeja Gołoty, Zakopanego, Polski wiele niespodzianek, niektóre ujawniłem w temacie przepowiednie, tylko wszystko zależy od was od waszej Wiary, od waszego posłuszeństwa, ile ludzie, Polska i Świat otrzymają. Wszyscy ludzie na całym świecie są dziećmi Boga Ojca Żywego, raz Bóg Ojciec daje zwyciężyć jednemu a następnym razem drugiemu. Po zwycięstwie, należy podziękować tak jak to zrobił nareszcie, dnia 20/1/2002r. Adam Małysz. Należy się cieszyć ze zwycięstwa i podziękować, i prosić o następne zwycięstwo, wypowiadać słowa: LICZĘ NA CIEBIE OJCZE, ŻE OTRZYMAM ZWYCIĘSTWO DZISIAJ I NASTĘPNE ZWYCIĘSTWO DZISIAJ. Modlić się po Nowemu, a nie trzymać kciuki, tak jak to teraz robicie. Prosić Miłosierdzie Boże, a otrzyma następne zwycięstwo. Otrzymał Adam Małysz następne zwycięstwo dnia 22/2/2003r. 28/2/2003r. 9/3/2003r. 14/3/2003r. 15/3/2003r. 11/12/2004r. 16/1/2005r. 29/1/2005r. 30/1/2005r. 1/27/2007. 2/3/2007. 2/4/2007. 3/3/2007. 3/11/2007. 3/13/2007. 3/17/2007. 3/23/2007. 3/24/2007. 3/25/2007.

 Dałem Legi Warszawa wygrać z mistrzem polski 5:1 z Wisłą Kraków, 22 maja 2005. Tomasz Adamek, 21/5/2005 polski bokser wagi półciężkiej, wywalczył wakujący tytuł mistrza świata wersji WBC. Dałem dnia 25/5/2005r. Dudkowi i Liverpool zwyciężyć, a dla was Polaków ile radości, dumy i satysfakcji sprawiłem. Pokazuję wam drogę, którą musicie iść do Celu życia ziemskiego, żeby osiągnąć promień niebieski. Udowadniam wam, że jesteśmy już na ziemi, że dla mnie wszystko jest możliwe. To dotyczy wszystkich dzieci na całym świecie. Gdy gra zespół, drużyna dany mecz, a prowadzi drużyna zespół, nie należy zmieniać zawodnika, zawodników, chyba że miał kontuzje, tylko razem dokończyć dzieła, którego zaczęli? Nie należy wzmacniać drużyny, nowym zawodnikiem, zawodnikami, gdy prowadzi drużyna zespół. Należy wzmacniać drużynę, zespół, ale dopiero po zakończonych rozgrywkach. Gdy przygotowuje się zawodnik, drużyna do zawodów, pojedynku, to ostatnie dwa tygodnie należy pozostać w domu, przy żonie dzieciach, w rodzinie, dziewczynie. Należy biegać 5 km . dziennie, żeby utrzymać kondycje. Prosić Miłosierdzie Boże, a otrzyma zwycięstwo, wypowiadać słowa: LICZĘ NA CIEBIE OJCZE, ŻE OTRZYMAM ZWYCIĘSTWO DZISIAJ. PO ZWYCIĘSTWIE, ZDOBYCIU MISTRZOSTWA, ZŁOTEGO MEDALU, POKONANIU WROGA, PRZECIWNIKA, O GODZINIE 22.00 NALEŻY ODMÓWIĆ ALBO ZAŚPIEWAĆ MODLITWĘ BOGURODZICA. A POTEM NALEŻY ŚWIĘTOWAĆ, OBLAĆ SUKCES Z UMIAREM I PROSIĆ BOGA OJCA O NASTĘPNE ZWYCIĘSTWO.

NALEŻY ZACZĄĆ OD MODLITWY TAK JAK NAPISAŁEM I PEŁNIENIA MIŁOSIERDZIA, USŁUGIWANIA WZGLĘDEM BLIŹNICH.

 

Obowiązujące szaty i fryzura, dla kapłana.

NALEŻY ZACZĄĆ OD MODLITWY I PEŁNIENIA MIŁOSIERDZIA WZGLĘDEM BLIŹNICH. OD 15/10/1995r. OBOWIĄZUJĄ ZASADY W BUDOWANIU NOWEGO  MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PO NOWEMU. MOC, MIŁOSIERDZIA, usługiwania WZGLĘDEM BLIŹNICH, MODLITWY, SŁOWA, WIARY, KANAPEK. KOCHAJ I PRZEBACZAJ I MÓDL SIĘ O JEJ, JEGO, NAWRÓCENIE NA MIŁOSIERDZIE BOŻE. ŻEBYŚ OSIĄGNĄŁ PROMIEŃ NIEBIESKI, CZYLI NIEŚMIERTELNOŚĆ. ŻEBY DUSZA TWOJA, TWOJEJ RODZINY, DZIECI I DOROSŁYCH I ZMARŁYCH, ZOSTAŁA POWOŁANA DO NIEBA WIECZNEGO DZISIAJ. O NAWRÓCENIE NASZYCH WROGÓW I ICH RODZIN, O POKÓJ NA ŚWIECIE. O NAWRÓCENIE ROSI NA MIŁOSIERDZIE BOŻE. NALEŻY SIĘ MODLIĆ CODZIENNIE NA KOLANACH PO NOWEMU, ŻEBY OSIĄGNĄĆ PROMIEŃ NIEBIESKI, CZYLI NIEŚMIERTELNOŚĆ. KTO OSIĄGNIE PROMIEŃ NIEBIESKI, DUSZA I CIAŁO JEGO BĘDĄ NIEŚMIERTELNE, CZYLI WIECZNE ZBAWIENIE. A KTO NIE OSIĄGNIE PROMIENIA NIEBIESKIEGO, W TYM WCIELENIU, BĘDZIE ŻYŁ 200 LAT I WIĘCEJ I NIE BĘDZIE CHOROWAŁ, NIE BĘDZIE SIĘ STARZAŁ, TO OSIĄGNIE W NASTĘPNYM WCIELENIU. NALEŻY PRACOWAĆ CZYNNIE DO 100 LAT. WYBÓR NA PAPIEŻA, PREZYDENTA, NA STANOWISKO, 3X10, LAT. W POLITYCE I NA PAPIEŻA, PO SKOŃCZENIU 49 LAT, 3X10 LAT. GŁOSOWANIE, WIĘKSZOŚĆ GŁOSÓW. GŁOSUJEMY NA KANDYDATA. NIEMA NIC ZA DARMO, COŚ ZA COŚ. NALEŻY ZARABIAĆ PIENIĄDZE, ŻEBY MIEĆ DOCHODY. PONIEDZIAŁEK JEST PIERWSZYM DNIEM TYGODNIA. 15/10 JEST NOWYM DNIEM ŚWIĘTYM, MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. MŁODZI LUDZIE JAK SIĘ POBIERAJĄ, TO POWINNI BYĆ Z TEGO SAMEGO ZNAKU ZODIAKALNEGO, Z TEJ SAMEJ DEKADY, ONA MUSI MIEĆ SKOŃCZONE 21 LAT, A ON 23 LATA. LUDZIE DOROŚLI JAK SIĘ POBIERAJĄ, TO POWINNI BYĆ Z TEGO SAMEGO ZNAKU ZODIAKALNEGO, Z TEJ SAMEJ DEKADY, PANNA Z KAWALEREM, ROZWÓDKA Z ROZWODNIKIEM, WDOWA Z WDOWCEM. PANNA Z DZIECKIEM/MI Z KAWALEREM Z DZIECKIEM/MI, ROZWÓDKA Z DZIECKIEM/MI Z ROZWODNIKIEM Z DZIECKIEM/MI, WDOWA Z DZIECKIEM/MI Z WDOWCEM Z DZIECKIEM/MI. ZAPISYWANIE SIĘ NA DOSTANIE POZWOLENIA NA PROWADZENIE SAMOCHODÓW, MOTORÓW, GDY SKOŃCZY 21 LAT. ZAPISYWANIE SIĘ NA DOSTANIE POZWOLENIA NA PILOTA, NA PROWADZENIE  SAMOLOTÓW, ŚMIGŁOWCÓW, STATKÓW, WYCIECZEK I INNYCH POZWOLEŃ, GDY SKOŃCZY 25 LAT.
MUSICIE SOBIE UŚWIADOMIĆ, ŻE CO WAM BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY ŻYWY DA TO MACIE, A CZEGO WAM NIE DA, TO TEGO NIE MACIE. PROSZĘ SIĘ NIE LĘKAĆ, ŻE TO CO PISZĘ NIE JEST ZGODNE Z WASZĄ WOLĄ, ALE ZA TO ZGODNE Z WOLĄ BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO ŻYWEGO.

 NALEŻY ZACZĄĆ BUDOWAĆ MOJĄ WIARĘ, NOWE MIŁOSIERDZIE BOŻE PO NOWEMU OD DZISIAJ.

Modlicie się "Przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi"  Właśnie Tak Należy Budować Moje I Wasze Królestwo Niebieskie Na Ziemi. Jest To Droga Do Długowieczności, Do Nieśmiertelności, Do Królestwa Mojego I Waszego Na Ziemi. TAKA JEST WOLA MOJA, BO JESTEŚMY JUŻ NA ZIEMI. Tak należy się modlić w Nowym Miłosierdziu Bożym. Żeby wasze modlitwy zostały Wysłuchane i przyjęte przez Boga Ojca Żywego. Wszystkie modlitwy powinno się odmawiać na klęcząco, przy trzech zapalonych białych świeczkach, a kto nie może to na siedząco albo półleżąco. Gdy jesteśmy w podróży, jedziemy samochodem, autobusem, pociągiem, lecimy samolotem, płyniemy statkiem to na siedząco. Dlaczego przy trzech białych świeczkach? Ponieważ trzy świeczki oznaczają, że jest TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA. Jedna świeczka oznacza DUCHA ŚWIĘTEGO, druga świeczka oznacza BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO, trzecia świeczka oznacza JEZUSA CHRYSTUSA. Jeżeli chcecie otrzymać widzenia, to te modlitwy, które umiecie na pamięć należy odmawiać przy zamkniętych oczach, na klęcząco. Należy się trzy razy przeżegnać i wypowiadając trzy razy słowa. 3 razy, W imię Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Codziennie wypowiadamy słowa LICZĘ NA CIEBIE OJCZE, KTÓRE ZBURZĄ MUR 2 METROWY I GRUBSZY. Kochaj i przebaczaj i módl się o jej, jego, nawrócenie na Miłosierdzie Boże. Usługiwaniu, być sługą dla drugiej osoby, żebyś osiągnął promień Niebieski, czyli Nieśmiertelność. Żeby twoja Dusza, twojej rodziny dzieci, dorosłych i zmarłych Dusza, została powołana do Nieba Wiecznego dzisiaj, żebyś osiągnął promień Niebieski, czyli Nieśmiertelność. O nawrócenie naszych wrogów i ich rodzin, o pokój na świecie. Należy wypowiedziedzieć, za kogo się modlimy, następnym razem dodajemy nowe prośby, nie musimy powtarzać poprzedniej prośby, tylko wypowiadamy słowa, wszystkie moje, nasze prośby, żeby zostały przyjęte i się wypełniły, bardzo proszę. Albo, w jakim celu ofiarujemy naszą modlitwę, może być więcej próśb podanych. Jeżeli chcemy żeby nasze modlitwy zostały wysłuchane i przyjęte przez Boga Ojca Wszechmogącego Żywego, należy modlić się w trzy osoby albo więcej, im więcej ludzi się modli tym szybciej wasze modlitwy zostaną wysłuchane i przyjęte. O tej samej godzinie przez trzy dni, trzy tygodnie, trzy miesiące i tak dalej.

POLACY ODRZUCILI SCZĘŚCIE JAKE IM DAWAŁEM -NIRCHCIANE SZCZĘŚCIE?
                UKRAINA BĘDZIE MISTRZEM EUROPY W 2012 POLSKA ZAJMIE 2miejsce? Tak napisałem w przepowiedniach i zaplanowałem. AL. NIE PROŚILIŚCIE. Napisałem na mojej stronie, że od Polski i od polaków cały świat będzie się uczył jak budować Miłosierdzie Boże. Bo jesteśmy NOWYM NARODEM WYBRANYM.  Języka Polskiego będą uczyć wszystkie narody świata. Co dotej pory żeście zbudowali, budujecie, zburzycie JA musze naprawić? Co wam dam, to  macie, czego nie dam, tego nie macie? Nie byliście przygotowani na 10/15/1995r. i mistrzostwo europy 2012r. Nie wykonujecie MOICH poleceń, i cofłem tę decyzję, nie umiecie Prosić i się przgotować tylko trzymacie kcików, przygotowanać, naśmiewacie się z księdza Edwarda, że kazał wam się modlić z Przemka Tytonia, że przed wejsciem do bramki się pomodlił(przeżegnał) i obronił karnego, a szatan go wyśmiał. Przed meczem z Czechami zapomniał się pomodlić, czy się wstydził? i stracił bramkę. Na mistwostrza Europy2012r. Prowadzliście walkę, kto miała stać w bramce, Sczęsny czy Tytoń? chcieliście z zowodnikami w tatuażach wygrać mecze. Błaszczykowski sztrzelał, piłka leciała na aut dopiero JA ją skierowałem do bramki. Ale nikt mi nie podziękował. Tylko wychwalacie Kube. Napisałem jak należy się przygotować do zawodów. Zesłałem na stadion w Polsce i Ukrainie deszcz żeby ostudzić wasze zapędy na gorące głowy. Gdzie wasz 12/13 zawodnik? Gdzie wasz trener ,Premier, Prezydent, stadionwe, zaplecze , Szaliki, Flagę inne bożki ? którym dziękowaliście, kłaniacie się Zapraszacie ludzi Piechniczeka, Majewskiego, Janasa, Bońka, Engela innych do studia na rozmowy na dyskusje, którzy się na niczym nie znają, tylko potrafią siać zamęt w głowach ludzirom mętniak, pustkę w mózgach? Engel RYDZYK się nie sprawdził, przed meczami w Korei dziennikarka zapytał się Engela czy Pan Bóg mu pomógł, że jadą do Korei zaśmiał się, trener i powiedział, że to jest jego zasługa, tyko. Dzięnikarze w TV namawiają do szerzenia propagandy diabelskiej tyrzymania kciuków. Napisałem, co należy robić, żeby Polska wygrała mecz? Smuda modli się na stojąco, a nie na klęcząco, żeby żaden zawodnik nie odniósł kontuzji, a nie prosił o zwycięstwo. Zbudowałem strone http://milosierdzieboze.com/oco/ocoprosiszboga.php, żeby tam wpisywać swoje prośby. Napisałem jak macie się zwracać do Boga Ojca. Obraniak został wystawiony, a on tylko myśli jak zrobić sobie nowy tatułarz, zamiast wystawić młodego Wolskiego? Zawodnicy byli przetrenowani, napisałem jak mają się zawodnicy przygotować do turnieju? Zawodnicy byli przemęczeni, narzekali na ciężkie treningi? Dlaczego nie grali i śpiewali piosenki KOKO EURO SPOKO,Liczę na Ciebie OJCZE, tylko inne djabelskie,”POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO”-POLSKA BIAŁO CZERWONI?- Malujecie sobie twarze, zamiast się modlić do Miłosierdzia Bożego i prosić o zwycięstwo budować 3 pasy w jednym kierunku, proste drogi. Po meczu zawodnicy i kibice nie umieliście podziękować za mecz. Podziękowali tylko nie wiadomo, komu? Na drugi dzień. Przypomnę, żę zero tolerancji dla tych, co nie wierzą, nie wykonują moich poleceń i po nowemu nie budują Milosierdzie Boże. Dzwoniłem do Radia Maryja, jak usłyszeli mój głos to odraz mnie wyłańczli. Rozmawiałem z bratem Tadeuszem Rydzykiem żeby budował po nowemu Miłosierdzie Boże, powiesił na mnie słuchawkę, a teraz nie może dostać koncesji na rozgłośnie TRWAM. Jak nie chcecie wykonywać moich poleceń to będę zsyła nowe kary powodzie trąby powietrzne na Polskę?

 

ZALECENIA W NOWYM KOŚCIELE, W NOWYM MIŁOSIERDZIU BOŻYM

NALEŻY
NIE NALEŻY

JAKIE KOLORY OBOWIĄZUJĄ W NOWYM KOŚCIELE, W NOWYM MIŁOSIERDZIU BOŻYM - BIAŁY, CZERWONY, CZARNY.
JAKIE KOLORY OBOWIĄZUJĄ W NOWYM MIŁOSIERDZIU BOŻYM - NIEBIESKI, CIEMNOZIELONY, CIEMNOBRĄZOWY, BIAŁY, CZERWONY, CZARNY.
JAKI MATERIAŁ W KOŚCIELE - AKSAMIT, BIAŁY MARMUR.

BISKUPI POWINNI NOSIĆ PURPUROWE SUTANNY.

KARDYNAŁOWIE, BISKUPI, KSIĘŻA, KLERYCY, OSOBY DUCHOWNE POWINNI CHODZIĆ W SUTANNIE.
JAKI MATERIAŁ OBOWIĄZUJE W MIŁOSIERDZIU BOŻYM - DREWNO, SZKŁO, STAL, STAL NIERDZEWNA, CEGŁA CZERWONA, DACHÓWKA CZERWONA, KOSTKA GRANITOWA 15cm, na 15cm, CEMENT 850, KAMIEŃ W BETONIE WIELKOŚCI ORZESZKÓW ZIEMNYCH.

OGRZEWANIE - ELEKTRYCZNE, NAWIEW NA POWIETRZE, W SUFICIE. GAZ PROPAN.
JAKIE PALIWO - WĘGIEL, BATERIE SŁONECZNE, ALKOHOL DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH,
SAMOCHODY DOSTAWCZE, CIĘŻAROWE, AUTOBUSY NA OLEJ NAPĘDOWY,

CO NALEŻY JEŚĆ - OWOCE, WARZYWA, BIAŁE MIĘSO, SERY.
JAK NALEŻY SIĘ LECZYĆ - SAMO LECZENIE PRZYCHOTRONICZNE,
HIPNOZA, HIPNOTERAPIA DO POPRZEDNICH WCIELEŃ, ZIOŁA, WARZYWA - BURAK CZERWONY,
KUKURYDZA, BIAŁY SER Z SZCZYPIORKIEM, KOPERKIEM I PIETRUSZKĄ, JABŁKO ZIELONE, GRUSZKA,
WINOGRONA, ZIEMNIAK SUROWY ZE SKÓRKA, ARBUZ, MIÓD, ZUPA CEBULOWA, CZOSNEK.
CO NALEŻY PIĆ - WODA ŹRÓDLANA, HERBATĘ, HERBATKI ZIOŁOWE, OWOCOWE. MLEKO, SOKI OWOCOWE Z DRZEW, SOK Z CZERWONEGO BURAKA - CZARNYCH JAGÓD, PIWO, WINO SŁODKIE - PÓŁSŁODKIE CZERWONE, BIAŁĄ WÓDKĘ Z KIELISZKA, WHISKY - KONIAKI Z LODEM.
JAK NALEŻY SIĘ KOMUNIKOWAĆ - TELEFONY KABLOWE, KOMÓRKOWE, INTERNET, TV, RADIO, KSIĄŻKI, PRASA.
W KOŚCIELE, MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - NALEŻY ZARABIAĆ PIENIĄDZE, ŻEBY MIEĆ DOCHODY.

PO KOŃCU ŚWIATA, NALEŻ PODDAĆ ZWŁOKI, ZMARŁEGO KREMACJI. LICZY SIĘ DUSZA, KTÓRA JEST NIEŚMIERTELNA. DLATEGO JEZUS CHRYSTUS MA NIEBIESKI PROMIEŃ.

STYPY URZĄDZAĆ POD KOŚCIOŁEM, JEDZENIE JEŚĆ NA SUCHO, CZYLI KANAPKI. 
JAKIE BĘDĄ KOŚCIOŁY MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - W KSZTAŁCIE OTWARTEJ KSIĄŻKI, PROSTE SUFITY, OŚWIETLENIE W SUFICIE, BEZ WITRAŻY, PRZYCIEMNIANE OKNA, NA OŁTARZU OBRAZ O TRZECH PROMIENIACH.
ILE NALEŻY DAĆ NA OFIARĘ - PRZELICZNIK, JEDNA GODZINA PRACY, OD OSOBY PRACUJĄCEJ.
JAK CZĘSTO NALEŻY UCZESTNICZYĆ W MSZY ŚWIĘTEJ - CO NIEDZIELA, NIEDZIELA JEST DNIEM PAŃSKIM.
KTO BĘDZIE KAPŁANEM - KOBIETY NA RÓWNI Z MĘŻCZYZNAMI. BĘDĄ MIELI NORMALNE RODZINY.
SPOWIEDŹ - POJEDYNCZA.
KOMUNIA - NA KLĘCZĄCO, NA JĘZYK.
MSZE ŚWIĘTE NALEŻY ODPRAWIAĆ DO GODZINY.

NA ZAKOŃCZENIE MSZY ŚWIĘTEJ NALEŻY ŚPIEWAĆ, GRAĆ - MARSZA.
NALEŻY UPRAWIAĆ SPORT CODZIENNIE - BIEGAĆ 5 km .

NALEŻY BUDOWAĆ SILNIKI SPALINOWE DO SAMOCHODÓW, DWA RAZY WIĘKSZY KOLEKTOR SSĄCY, ZAPŁON ELEKTRONICZNY, ŚWIECE PLATYNOWE, TURBOSPRĘŻARKĘ NA KAŻDY CYLINDER, A SILNIK, WYTRZYMA 1,5 MILIONA KILOMETRÓW.  

GDY SILNIK BIERZE OLEJ, TO ZNACZY, ŻE PIERŚCIENIE SĄ ZAPIECZONE. NALEŻY NA PEŁNY ZBIORNIK PALIWA WYSOKOOKTANOWEGO WLAĆ 5L NAFTY. NALEŻY POWTARZAĆ TĄ CZYNNOŚĆ AŻ

SKUTKU (MOŻE TO BYĆ KILKAKROTNIE NAPEŁNIANIE ZBIORNIKA).

NALEŻY PRACOWAĆ 40 GODZIN NA TYDZIEŃ, PRZY SIEDMIODNIOWYM TYGODNIU.

NALEŻY PRACOWAĆ 64 GODZIN NA TYDZIEŃ, PRZY DZIESIĘCIODNIOWYM TYGODNIU.

NALEŻY ZACZYNAĆ PRACĘ OD 6 RANO. NIE BĘDZIE PRZERW GODZINNYCH W PRACY NA LANCZ, TAK JAK JEST TERAZ W USA. 2005r.

W KOSZYKÓWKĘ, GDY RZUT JEST ZA POŁOWY BOISKA, NALEŻY LICZYĆ 5 PUNKTÓW.

W KOSZYKÓWKĘ, HOKEJA, NIE BĘDZIE PRZEWINIEŃ OSOBISTYCH.

W PIŁKĘ NOŻNA, Z AUTU, NALEŻY KOPAĆ PIŁKĘ, A NIE RZUCAĆ RĘCZNIE. W BUTACH NIE NALEŻY MIEĆ KORKÓW. NIE BĘDZIE ŻÓŁTYCH, CZERWONYCH KARTEK.

NALEŻY OBCHODZIĆ, ŚWIĘTOWAĆ DZIEŃ URODZIN A NIE IMIENIN.

NARODZINY CZŁOWIEKA LICZY SIĘ OD MOMENTU PRZECIĘCIA PĘPOWINY.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW MARYJA DZIEWICA, KOBIETA, KTÓRA URODZIŁA DZIECKO MOŻE BYĆ DWA RAZY DZIEWICĄ, W TYM WCIELENIU.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW, OPACZNOŚĆ BOŻA, TYLKO ANIOŁ STRÓŻ.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW, OJCIEC ŚWIĘTY, TYLKO PAPIEŻ.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW ZOSTAŃ Z BOGIEM, BÓG ZAPŁAĆ, SZCZĘŚĆ BOŻE, NIE DAJ BOŻE, DAJ BOŻE, TYLKO BĄDŹ ZDRÓW, DZIĘKUJĘ BARDZO.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW, BÓG ZAPŁAĆ, TYLKO DZIĘKUJĘ BARDZO.

NIE NALEŻY ŚPIEWAĆ CZARNA MADONNA, TYLKO PAŃI JASNOGÓRSKA.

Należy leczyć się pijwkami.
Zdjencie

W takiej sukience i fryzurze panna młoda powinna brać ślub.

UFO BYŁO JEST I BĘDZIE. KLAPS BYL, JEST I BEDZIE. BRAMKARZ JAK NIE CHCE, WPUSCIC BRAMKI POWINIEN WYPOWIADAC SLOWA. LICZE NA CIEBIE OJCZE, ZE DZISIAJ NIE WPUSZE GOLA. JAK SIE BUDUJE KLADKE, MOSTEK, TO POWINIEN BYC KONSTRUKCJA ZE STALI? NALEZY ROBIC ZDJECIA, KRECIC NA DVD, FILM W DOMU POGRZEBOWYM, KOSCIELE, ZMARLEMU.

NALEŻY UŻYWAĆ TYLKO ŚWIATŁA, NEONY BIAŁE. DZIECI DO 16 ROKU ŻYCIA NIE NALEŻY POZOSTAWIAĆ SAMYCH. GDY SKOŃCZĄ 18 LAT MOGĄ SIĘ OPIEKOWAĆ MŁODSZYM RODZEŃSTWEM.
MATERIAŁ AKSAMIT. KOBIETY JAK SĄ W CIĄŻY POWINE JEŚĆ CODZIENNIE KIŚIEL.

NALEŻY BUDOWAĆ BEZPIECZNE SAMOCHODY
- WYŻSZE I SZERSZE. WSZYSTKIE SAMOCHODY POWINNY MIEĆ Z PRZODU DO SKRĘTU DWIE OSIE TAK JAK WIDAĆ NA ZDJĘCIU.

Takie będą budowane samochody w Miłosierdziu Bożym. Osobowe na 6 kół, a ciężarowe na 8/12. Kół.

Dr Hiroshi Shimizu wraz ze swoim zespołem zbudowali pojazd mający osiem kół i czworo drzwi. Jeździ zasilany bateriami litowo-jonowymi i nazywa się Eliica. Każde z ośmiu kół napędzane jest osobnym silnikiem elektrycznym o mocy 80 KM. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa zaledwie 4 sekundy. Maksymalna prędkość to imponujące 402 km/h. Zasięg wynosi 321 km na w pełni naładowanych akumulatorach. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem naukowców, wytworzonych zostanie 200 sztuk modelu Eiica, a każdy z nich kosztować będzie 255 tysięcy dolarów.

SAMOCHODY OSOBOWE NAPĘD NA PRZEDNIĄ OŚ. SAMOCHODY DOSTAWCZE, NAPĘD NA 4X4 KOŁA, KABINA NA TRZY OSOBY. CIĘŻAROWE NAPĘD NA TYLNIĄ OŚ. OŚ PODWÓJNA KOŁA BLIŹNIACZE. PRZENIESIENIE NAPĘDU Z GÓRY.

POZIOM OLEJU W SILNIKU DO GÓRNEJ KRESKI.

SZEROKIE PARKINGI NA AWIONETKI, HELIKOPTERY,  PROSTE DROGI I ULICE.

NALEŻY BUDOWAĆ PASY STARTOWE, TAK JAK WIDAĆ NA ZDJĘCIU.

KONIEC PASA STARTOWEGO PODNIESIONY DO GÓRY.

MINIMUM TRZYPASMOWE W JEDNYM KIERUNKU BEZ KRAWĘŻNIKÓW.
NALEŻY BUDOWAĆ BEZPIECZNE ROWERY, NA TRZECH KOŁACH.


WIĘKSZE MIESZKANIA Z CZERWONEJ CEGŁY BEZ TYNKU.

ŚCIANY FRONTOWE TAK POWINNA BYĆ STAWIANA, Z PEŁNEJ CEGŁY CZERWONEJ BEZ TYNKU, Z ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ.

ŚCIANA DZIAŁOWA TAK POWINNA BYĆ STAWIANA . Z PEŁNEJ CEGŁY CZERWONEJ BEZ TYNKU.

ŚCIANA DZIAŁOWA TAK POWINNA BYĆ STAWIANA . Z PEŁNEJ CEGŁY CZERWONEJ BEZ TYNKU.

PODŁOGI DREWNIANE, PARKIET. 

NALEŻY BUDOWAĆ BEZPIECZNE DOMY, SZKIELET, KONSTRUKCJA STALOWA. SZKLANE DOMY, WINDY SZKLANE NA ZEWNĄTRZ DOMÓW.

DACHY DWUSPADOWE Z CZERWONEJ DACHÓWKI, Z BALKONAMI NA ZEWNĄTRZ.

ELEKTROWNIE WODNE, SŁONECZNE, NA WĘGIEL. ELEKTROWNIE SŁONECZNE NA WIATR.

MĘŻCZYŹNI, KAWALEROWIE, CHŁOPCY POWINNI NOSIĆ WŁOSY DŁUGOŚCI TAK JAK WIDAĆ NA ZDJĘCIU NIŻEJ,

 

NIE POWINNI NOSIĆ WĄSÓW BRODY.

PŁASZCZ CZERWONY DŁUGI, DO PÓŁ ŁYDEK NALEŻY NOSIĆ.

KOBIETY, PANIENKI, DZIEWCZYNKI, RAJSTOPY, WŁOSY DŁUGOŚĆ DO PIERSI, ŻEBY BYŁY PRZYKRYTE SUTKI.

SUKIENKI, SPÓDNICE, DO PÓŁ ŁYDEK. ŚNIADA CERA, CZARNE WŁOSY, TAKA DŁUGOŚĆ WŁOSÓW U KOBIET, DZIEWCZYNEK, BĘDZIE W MIŁOSIERDZIU BOŻYM. PO OCZYSZCZENIU TEJ ZIEMI, Z TEGO MUŁU, BRUDU, ROBACTWA, CHWASTÓW, (KOŃCU ŚWIATA) POZOSTANIE TYLKO JEDEN KOLOR SKÓRY CZŁOWIEKA. LUDZIE BĘDĄ CZYŚCI JAK KRYSZTAŁ, BĘDĄ SPRAWIEDLIWI.

KOBIETY, PANIENKI, DZIEWCZYNKI, NALEŻY NOSIĆ,

KOSTIUM JEDNOCZĘŚCIOWY.

MĘŻCZYŹNI, KAWALEROWIE, CHŁOPCY POWINNI NOSIĆ TAKIE SLIPKI.

NALEŻY JEŚĆ KANAPKI Z BUŁEK, CHLEBA. CEBULĄ, SZCZYPIORKIEM, SZYNKĄ POLĘDWICĄ, SAŁATĄ, RZODKIEWKĄ.

BUŁKI Z DŻEMEM, MIODEM, MASĄ CZEKOLADOWĄ, POMIDOREM, JAJKIEM, OGÓRKIEM, SEREM BIAŁYM, ŻÓŁTYM. POLĘDWICĄ, SZYNKĄ, BOCZEK CHUDY, TYLKO DO KOŃCA ŚWIATA. MUSI BYĆ TE MIĘSO PEKLOWANE.

GOLIĆ SIĘ BRZYTWĄ.

SIĘ REKLAMOWAĆ, A NIE ZWALCZAĆ.  POWRÓCIĆ DO KONIA, KARETY, BRYCZKI, SAŃ, JAZDY KONNEJ.

GRAĆ RAZ W TYGODNIU ZA 5.00 ZŁ, 5.00 $. W LOTERIE TOTO. W KASYNIE, GIEŁDZIE, I INNE GRY, ALE Z UMIAREM.

NALEŻY PIĆ PŁYNY Z SZKLANKI.

NALEŻY WITAĆ MŁODE PARY, GOŚCI CUKREM I BUŁKĄ.

 

MATRYMONIALNE. MAŁŻEŃSTWO TO JEST ZWIĄZEK POMIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ. INNE ZWIĄZKI TO POMYSŁ DIABELSKI. PO KOŃCU ŚWIATA NIE BĘDZIE LEZBIJEK, GEJÓW. Młodzi ludzie jak się pobierają, to powinni być z tego same go znaku zodiakalnego, z tej samej dekady, ona musi mieć skończone 21 lat, a on 23 lata. Ludzie dorośli jak się pobierają, to powinni być z tego samego znaku zodiakalnego, z tej samej dekady, panna z kawalerem, rozwódka z rozwodnikiem, wdowa z wdowcem. Panna z dzieckiem/mi z kawalerem z dzieckiem/mi, rozwódka z dzieckiem/mi z rozwodnikiem z dzieckiem/mi, wdowa z dzieckiem/mi z wdowcem z dzieckiem/mi. Gdy dochodzi do zbliżenia należy wypowiedzieć słowa: "KOCHANIE OTWÓRZ SWOJĄ FURTKĘ W SWOIM DOJRZAŁYM SADZIE I POZWÓL MI WEJŚĆ I ZERWAĆ MÓJ ULUBIONY ŚWIEŻY OWOC". Mężczyzna powinien być zawsze starszy. Po końcu świata mężczyzna będzie miał tyle, kobiet ile jest dni tygodnia. Najstarszy zawód świata był i będzie damsko męski. Tak jak było w Starym Testamencie.


Na takich talerzach jajkowatych należy jadać.

 

W MIŁÓSIERDZIU BOYM NIE BEDZIE KIEŁBASY,BO NIE UMIĄ ROBIĆ KIEŁASY.NIE NALEŻY OGŁASZAĆ ŻAŁOBY NARODOWEJ, TO JEST POMYSŁ DIABELSKI. GDY KTOŚ LUB PAŃSTWO BANKRUTUJE, NIE NALEŻY MU POMAGAĆ. NIE NALEŻY PROWADZIĆ WOJNY POLSKO-KACZYŃSKIEJ, – BO TO JEST POMYSŁ DIABELSKI. NIE NALEŻY NA POGRZEBIE DAWAĆ KWIATÓW, TYLKO MODLIĆ SIĘ ZA NICH, ŻEBY OTRZYMALI PROMIEŃ NIEBIESKI.
NIE NALEŻY CAŁOWAĆ KOBIETY W RĘKĘ PRZY PRZYWITANIU, TYLKO PRZYTULIĆ SIĘ POLICZKAMI 2 RAZY. NIE NALEŻY SADZIĆ DRZEW PRZY DRODZE, TYLKO KRZAKI. DRZEWA NALEŻY WYCIĄĆ.

NIE NALEŻY ŚPIEWAĆ CZARNA MADONNA.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW MARYJA DZIEWICA.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW OPACZNOŚĆ BOŻA, TAK JAK TE SŁOWA UŻYWAŁ JAN PAWEŁ II, UŻYWA PRYMAS POLSKI JÓZEF GLEMP, PAPIEŻ BENEDYKT XVI I INNI.

NIE NALEŻY BUDOWAĆ ŚWIĄTYNI OPACZNOŚCI BOŻEJ.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW OJCIEC ŚWIĘTY.

NIE NALEŻY UŻYWAĆ SŁÓW ZOSTAŃ Z BOGIEM, BÓG ZAPŁAĆ, SZCZĘŚĆ BOŻE, NIE DAJ BOŻE, DAJ BOŻE.

W PRACY, DOMU, NIE NALEŻY PODNOSIĆ WIĘCEJ JAK 20kg.

SMAŻYĆ NA OLEJU, NICZEGO.

KOBIETY, PANIENKI NIE POWINIE CHODZIĆ W SPODNIACH, ZA WYJĄTKIEM W PRACY GDY WYMAGANE JEST BEZPIECZEŃSTWO.

SPODNIE POWINIE BYĆ LUŹNE, A PO SKOŃCZONEJ PRACY, NALEŻY SIĘ PRZEBRAĆ W SPÓDNICĘ LUB SUKIENKĘ.

LECZYĆ ZĘBÓW MLECZNYCH.

KARDYNAŁOWIE, BISKUPI, KSIĘŻA NIE POWINNI NOSIĆ KAPELUSZY.

NIE NALEŻY NOSIĆ GARNITURÓW, KOSZUL, BLUZEK, SUKIENEK W PASKI.

KOBIETY, PANIENKI, DZIEWCZYNKI, DZIECI, MĘŻCZYŹNI, KAWALEROWIE, CHŁOPCY NIE POWINNI MIEĆ, ROBIĆ SOBIE TATUAŻY.

MĘŻCZYŹNI, KAWALEROWIE, CHŁOPCY, DZIECI NIE POWINNI MIEĆ, NOSIĆ KOLCZYKI.

KOBIETY, PANIENKI, DZIEWCZYNKI, DZIECI, NIE POWINNI MIEĆ WIĘCEJ JAK JEDEN KOLCZYK TYLKO W UCHU.

NIE NALEŻY CHODZIĆ DO WRÓŻEK, WRÓŻBITÓW PO WRÓŻBĘ.

NIE NALEŻY PALIĆ, PAPIEROSÓW, CYGAR, FAJEK. W MIEJSCACH PUBLICZNYCH, KINACH, W FILMACH GDY GRAMY, NA SCENIE GDY WYSTĘPUJEMY,   RESTAURACJACH, STADIONACH,  NA PLAŻACH, PRZY  NIEMOWLAKACH,  MAŁYCH, DZIECIACH, SZKOŁACH, KOBIETACH CIĘŻARNYCH.

NIE NALEŻY TRZYMAĆ RĄK W KIESZENI JAK ROZMAWIA SIĘ Z DRUGĄ OSOBĄ, ALBO PRZEMAWIAMY, NA SCENIE GDY WYSTĘPUJEMY, GRAMY W FILMIE.

NIE NALEŻY ŻUĆ GUMY. NIE NALEŻY CAŁOWAĆ KOBIETY W RĘKĘ PRZY PRZYWITANIU, TYLKO PRZYTULIĆ SIĘ POLICZKAMI 2 RAZY. NIE NALEŻY SADZIĆ DRZEW PRZY DRODZE, TYLKO KRZAKI. DRZEWA NALEŻY WYCIĄĆ.
NIE NALEŻY DEKOROWAĆ DOMÓW, CHOINEK, LAMP ULICZNYCZNYCH, ŚWIATEŁKAMI KOLOROWYMI,

NIE NALEZY OGLASZAC ZALOBY NARODOWEJ, TO JEST POMYSL DIABELSKI. GDY KTOS LUB PANSTWO BANKRUTUJE, NIE NALEZY MU POMAGAC. NIE NALEZY PROWADZIC WOJNY POLSKO-KACZYNSKIEJ, – BO TO JEST POMYSL DIABELSKI. NIE NALEZY NA POGRZEBIE DAWAC KWIATÓW, TYLKO MODLIC SIE ZA NICH, ZEBY OTRZYMALI PROMIEN NIEBIESKI.

TO TYLKO NIEKTÓRE OBOWIĄZUJĄCE ZALECENIA DO BUDOWANIA NOWEGO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PO NOWEMU. PROSZĘ CZEKAĆ NA NASTĘPNE POLECENIA, PRZESŁANIA, KTÓRE BĘDĘ UJAWNIAŁ.