WierszeImie:

E-mail:

Numer:

Wiersz:  

 

Rok: 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2013 2014

Nadawca: Wiktoria Dodano: 2010/11/25
Wiersz:
"Tylko Ty możesz mnie kochać jak wiatr, Z włosów moich pleść warkocze i w dłoniach spać Tylko Ty umiesz wymyślać mi świat Sprzedać uśmiech na dzień dobry bym mogła wstać..." * Miłość Twa od najwyższych gór wyższa jest, Wielka jest wierność Twa, do nieba sięga wzwyż. Miłość Twa, głębsza niż ocean bez dna, Wielka jest wierność Twa * * * Wody nie ugaszą jej, Nie da zdławić się przez wiatr. Rzeki nie zatopią jej, A jej żar to ognia żar. Jak śmierć jest miłość, tak potężna jest. Jak śmierć jest miłość, potężniejsza jest. * * * Chcę tylko byś był, nic więcej. Tylko byś był, nic więcej. By Twoje dłonie otuliły mnie. Wystarczy byś był... * * * Kochać nie znaczy o czymś marzyć Kochać nie znaczy o czymś śnić. Kochać nie znaczy komuś wierzyć Kochać to znaczy dla kogoś żyć! * * * Małe serce człowieka, Dusza także niewielka, Całe ciało człowieka To jak w morzu kropelka. Lecz choć człowiek tak mały, By na szczęcie natrafić, To tym małym serduszkiem Bardzo kochać potrafi. * * * Jest takie słówko, słóweczko małe, Co czasem starcza na życie całe. Ono wyjaśnia życia zawiłość, Małe słóweczko. Brzmi ono: Miłóść! * * *

Nadawca: Rafał3k Dodano: 2010/09/14
Wiersz:
O Miłości O miłości kiedy usłyszę głos Twój,bez namysłu odpowiadam "TAK",gdyż Ty jesteś dla mnie już odpowiedzią.Wiem,że to bezmiar mądrości żyć Tobą i ufać Tobie o Miłości.Więc pisze do Ciebie te słowa człowiecze i wiem wewnętrznie,bo czuje to Wiarą,że przelewając to co pragnie me serce na papier,który od tej pory świadczyć będzie,że me uczucie do Ciebie nie zgaśnie jak świeca na wietrze,nie okryje się hańbą jak kłamstwo,lecz poprowadzi mą duszę do Ciebie.DO DOMU PRAWDY. "Ludzką rzeczą jest grzeszyć,Bożą wybaczać lecz szatańską w grzechu trwać" więc "Drzewo Miłości rośnie na ziemi pokory!I tylko ona pychę zwycięży"

Nadawca: aniela Dodano: 2010/09/07
Wiersz:
Znów jest wtorek, tak od rana, chodzę cała rozczochrana. Włosy mi sie posklejały, i makijaż rozmazany, Próżno szukam swego Boga, modlę sie jakby do wroga. Moje modły niewysłuchane. To jak grochem jest walić o ścianę. Więc uprzejmię brata proszę. Rozgrzesz grzeszną swą gosposię. Uczyń ręka krzyza znak i jak z bratem bedzie brat!

Nadawca: wojteck Dodano: 2010/08/13
Wiersz:
Brat Edmund Tadeusz Panek jest jak mądrości dzbanek

Nadawca: Maria Dodano: 2010/08/13
Wiersz:
Twoje imie

Nadawca: Zuzanna Dodano: 2010/03/12
Wiersz:
Mężczyźni są jak..... . ślimaki - bo mają rogi, ślinią się, wloką a na dodatek myślą, że dom należy do nich. . alarm samochodowy - bo robią dużo hałasu, a nikt tego nie słucha. . delfiny - mówi się, że są inteligentni, ale nikt tego nigdy nie udowodnił. . jabłka - bo są soczyści, ale niedojrzali. . autobusy - jeden odjeżdża, drugi przyjeżdża. . grzyby - bo jest wiele okazów, ale ani jednego prawdziwka. . tusz do rzęs - bo spływają zaraz po okazaniu uczuć. . reklamy w telewizji - bo ani jedno słowo z tego co mówią, nie jest prawdziwe. . gazeta - bo są otwarci i bez zahamowań. . wino - bo im starsi tym lepsi. . zwierzęta - bo bałaganią, brak im wrażliwości i bywają agresywni, ale fajnie się ich "mizia". . cukierki - trzeba ich spróbować

Nadawca: Patrycja Dodano: 2010/02/25
Wiersz:
Kocham Cię rano, Kocham wieczorem W południe W północ Kocham we wtorek, w sobotę, w czwartek, w środę W niedzielę tylko dla Ciebie czasu mam wiele Kocham Cię zimą, Kocham Cię w lecie Kocham jak nic innego na świecie Kocham Twój uśmiech Twe smutne oczy Kocham Cię kiedy się na mnie boczysz Będę Cię kochać co dzień od święta Gdy dni upalne szaruga jesienna A gdy lewą nogą źle wstaniesz rano Przeczekam cicho szepnę dobranoc śpij słodko moje Ty kochanie Ja będę czekać z ciepłym śniadaniem Będę Cię kochać po kres mych dni Jak jeszcze nigdy nie kochał nikt!

Nadawca: anna Dodano: 2010/02/13
Wiersz:
Wiersz dla Ciebie dziś pisałam ,bo Cię bardzo pokochałam .Jeśli nie chcesz to nie czytaj ,jeśli czytasz to nie pytaj .Bardzo mi się spodobałeś , coś pięknego w sobie miałeś .Twoje oczy mi się śniły,Twoje usta , uśmiech miły .Mają w sobie urok mocy ,że nie mogłam spać dzisiejszej nocy .