PROŚBA DO BOGA OJCA ŻYWEGO.
Proszę tutaj umieszczać swoje prośby do Boga Ojca Żywego, Co chcecie żeby Bóg Ojciec
zmienił w świecie i dla was? Proszę modlić się za zmarłych, Za papieża Jan Pawła II do Miłosierdzia Bożego, żebym wysłuchał waszych modlitw i je spełnił, żebym go i innych wskrzeszał i odmłodził, gdy zacznę rozliczać 2 (dwa razy) dzieci za wykonanie ziemskiej misji. Prosicie o pieniądze, a pieniądze leżą na polu w Malczycach. Prosicie o męża, żonę? Napisałem, kto, z kim powinien się łączyć? (w temacie matrymonialne) Te modlitwy należy odmawiać "Liczę na Ciebie Ojcze" „Ojcze Nasz”, „O Mój Jezu” "Koronkę do Miłosierdzia Bożego", na klęcząco przy trzech białych zapalonych świecach. Modlitwy są w temacie „Modlitwy”. Proszę modlić się po Nowemu. Modlicie się po staremu, na stojąco i trzymacie kciuki. Odmawiacie różaniec, na stojąco, koronkę do Miłosierdzia Bożego, modlitwa na Anioł Pański, zapalacie świecę w oknie, chwilą ciszy czcicie jego, ich pamięć. Napisałem, kiedy, które i jak należy odmawiać modlitwy. W temacie trzeci promień, ujawniłem nowe tajemnice, kiedy będzie koniec świata?

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, CO WAM DAM TO MACIE, A CZEGO NIE DAM TO NIE MACIE. COŚ ZA COŚ, NIEMA NIC ZA DARMO. WSZYSTKO, CO DO TEJ PORY ŻEŚCIE ZBUDOWALI, BUDUJECIE, ZBURZYCIE JA MUSZĘ NAPRAWIĆ. ZERO TOLERANCJI DLA TYCH, CO NIE WIERZĄ. MODLITWA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, WIARA W MIŁOSIERDZIE BOŻE, LICZĘ NA CIEBIE OJCZE CZYNIĄ CUDA.


NAPISAŁEM JAK MACIE SIĘ ZWRACAĆ DO BOGA OJCA? „LICZĘ NA CIEBIE OJCZE”. MOJE SŁOWA, POLECENIA I NAUKI SĄ DUCHEM I ŻYCIEM WIECZNYM, NIGDY JE NIE ZGŁĘBICIE, GDYŻ PRZEWYŻSZAJĄ ROZUM LUDZKI. BO SĄ NIEŚMIERTELNE, BO SĄ SŁOWEM ŻYCIA WIECZNEGO. BO MYŚLI MOJE NIE SĄ MYŚLAMI WASZYMI ANI WASZE DROGI MOIMI DROGAMI. BO JAK NIEBIOSA GÓRUJĄ NAD ZIEMIĄ, TAK DROGI MOJE - NAD WASZYMI DROGAMI I MYŚLI MOJE - NAD MYŚLAMI WASZYMI. NIE ROZUMIESZ, KTO ZNA GODZINĘ I DZIEŃ KOŃCA ŚWIATA? 

Kto się wpisuje a ubliża i nie podaje swojego adresu, ten jest automatycznie usuwany?
Kto nie przestrzega moich wskazówek, praw, poleceń i się wpisuje a ubliża i nie podaje swojego adresu? Ten jest automatycznie usuwany i nie będę odpowiadał na zadane pytanie? Zbudowałem stronę „pytania” "forum"(forum zostało zamknięte, bo diabeł się wpisywał, popisywał się swoją głupotą, umieszczał zdjęcia pornograficzne, pedofilii) żebyście zadawali pytania do mnie, żebyście mogli się dowiedzieć więcej o planie Bożym. Dlatego proszę tam zadawać pytania i przestrzegać moich poleceń. Patrzycie i nie widzicie, czytacie i nie rozumiecie, tylko kpiny sobie robicie. Zbudowaliście bożków i do nich modlicie się, takich jak "patron, opatrzność boża, zostań z bogiem, z panem bogiem, Maryja dziewica, Ojciec święty, intencje i inni", modlicie się do nich i dlatego wasze modlitwy nie są wysłuchane. Na innych stronach w kościołach pokazujecie bożka z przebitym prawym bokiem i jemu oddajecie pokłony, Jemu się kłaniacie i do niego modlicie się, papieża nazywacie Ojciec Święty, a Miłosierdzie Boże nazywacie sektą, przeklinacie i się wyśmiewacie, nie modlicie się, grzeszycie, usuwacie moje wpisy z księgi gości, nasza klasa. Wy Mi przekleństwa, wyśmiewanie się z Miłosierdzia Bożego a JA wam deszcz, trąby powietrzne, mrozy śnieg, trzęsienie ziemi, choroby, plagi. Dlatego wasze modlitwy nie zostają wysłuchane, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz. Musicie przestać grzeszyć i być posłuszni, tak jak był Jezus Chrystus. Jak nie przestaniecie grzeszyć, tak długo będę kary, zsyłał na was?  

 ZADAJE WAM PYTANIE - ŚLEPCZE, DOKĄD IDZIESZ TĄ
DROGĄ I GDZIE ONA CIEBIE DOPROWADZI I JAKI MASZ CEL ŻYCIA ZIEMSKIEGO?
CZY TE WASZE BOŻKI WAS POWIADOMIĄ 6 GODZIN WCZEŚNIEJ O KOŃCU ŚWIATA
I WSKRZESZĄ PAPIEŻA JANA PAWŁA II? NIE ROZUMIECIE, KTO ZNA GODZINĘ KOŃCA ŚWIATA? DZIĘKUJE BARDZO. BRAT PANEK TADEUSZ EDMUND

Imie:

E-mail:

Numer:

Twoja prosba:  

 

Rok: 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Imie: zofia Dodano: 2009/12/29
Prosba:
BOŻE UKOCHANY mój ojcze jedyny opiekunie na tym ziemskim padole Proszę błagam o dobrego kochającego wiernego partnera dla mojego dziecka O godne życie pomiędzy ludzkimi wilkami

Imie: MOnika Dodano: 2009/12/28
Prosba:
Proszę Cię Boże o Miłość dla mojej rodziny ,której bardzo potrzebujemy, o zdrowie i siłe w przetrwaniu trudnych chwil .

Imie: Justyna Dodano: 2009/12/22
Prosba:
Panie Boże,błagam spowoduj zeby Mariusz wrócił do mnie,zeby mnie kochał całym sercem jak dawniej,zebym tylko ja była jego miłościa i najwazniejsza w jego zyciu,zeby nie potrafił beze mnie zyć,Ojcze Miłosierny spowoduj żeby sie odblokował otworzył sie do mnie ,żeby dał mi znak że chce mnie ,umieram bez niego ,Błagam Was dajcie nam szansę,Boże ufam Ci i dziekuję Ci bardzo ,jesteś dla mnie Wszechmocny i wierze ze mi pomożesz. Jezu i Maryjo proszę!

Imie: michał Dodano: 2009/12/21
Prosba:
Panie,odmień moje życie.spraw by Paulina mnie pokochała.

Imie: lena Dodano: 2009/12/18
Prosba:
Panie Boże, proszę abym mogła znaleźć od tak dawna poszukiwaną pracę. Już od ponad roku nie pracuję. Jestem osobą samotną, chciałabym odmienić swoje życie. Spotkać się z człowiekiem, którego poznałam około rok temu, a nigdy się z nim nie widziałam. jest mi coraz trudniej i czuję, że przestaję sobie sama radzić. Jezu, proszę.

Imie: Łukasz Dodano: 2009/12/18
Prosba:
Boże!- błagam Cię o to żeby moja żona do mnie wróciła. Tak bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Wybacz mi że tak zaniedbałem moje małżeństwo. Proszę Cię! Daj mi szansę to wszystko naprawić!

Imie: mama Dodano: 2009/12/18
Prosba:
Panie Boże błagam Cię opiekuj się moją rodziną, pomagaj nam nieustannie.Proszę Cię o zdrowie i opiekę nad malutkim wnuczkiem. Za otrzymane łaski z całego serca dziękuje.

Imie: Anna Dodano: 2009/12/16
Prosba:
Boże kocham Pawła i tęsknię za nim, zrób coś z tą moją miłością do niego.

Imie: Agnieszka Dodano: 2009/12/14
Prosba:
Pani Boże, błagam Cię o to aby osoba, którą niewyobrażalnie mocno kocham, znów poczuła do mnie miłość, tak jak parę miesięcy wcześniej.. żeby znów była pewna swoich uczuć i kochała mnie szczerze. Chciałabym znów słyszeć ciepłe słowa.. Błagam o to by miłość nie wygasła, a obudziła się w nim na nowo..

Imie: Iwona lesniewska Dodano: 2009/12/08
Prosba:
Boże, juz 3 lata się borykam z długami,pomozesz mi znależć wyjście?

Imie: Ewa Dodano: 2009/12/07
Prosba:
Nie mam już siły.... Świat wokół zwariował. Boże daj nam pracę i zrób tak żebyśmy mogli być razem. Już raz zostałam dotkliwie doświadczona, zbudowałam wszystko od nowa i teraz znowu wszystko grozi zawaleniem. Pomóz znaleźć na nowo jakieś wyjście i daj mi siłę, bo ja nie wiem czy po raz drugi jestem w stanie coś takiego przeżyć.

Imie: Iwona Dodano: 2009/12/02
Prosba:
Boże Kochani i Matko Boża pomóżcie nam wyjść z tego dołku finansowego.Nie mamy już sił walczyć.Proszę zlituj się nad nami.Jezu Ufam Tobie!

Imie: Ada Dodano: 2009/12/01
Prosba:
Panie Boże proszę Cię o wyjazd z klasą na lodowisko do kina i restauracji.

Imie: Anna Dodano: 2009/11/25
Prosba:
O miłosierdzie Boża dla Moich zmarłych rodziców.

Imie: Zbigniew Dodano: 2009/11/22
Prosba:
Proszę o poznanie dziewczyny. samotność wprowadza mnie w depresję.

Imie: MARZENA Dodano: 2009/11/21
Prosba:
Ojcze blagam o laske o ktora prosze od dawna. Zycie stanelo. Blagam daj mi kolo ratunkowe. Nie rozumiem jak to sie stalo i nie mam sily sic dalej. Dziekuje za laski jakie mi dales prosze pomoz zebym mogla je uzyc z pozytkiem dla innych. I blagam o dar macierzynstwa. Modle sie z pokora. m

Imie: ALEKSANDER Dodano: 2009/11/19
Prosba:
OJCZE PROSZE ZEBY MOJA ZONA BEATA WYZDROWIALA I PRZYJELA MNIE DO SWEGO SERCA ORAZ DO RODZINY

Imie: Mira Dodano: 2009/11/16
Prosba:
Usłysz mnie, błagam Ojcze, odmień moje zycie, pomóż naprawić zło, które uczyniłam, przywróć mnie do żywych, okaż Swoje Miłosierdzie, tylko TY możesz zmienić wszystko, wybacz mi, PRZEPRASZAM CIĘ, już wiem jak bardzo Ciebie obraziłam i jak cierpiałeś przeze mnie. Pragnę iść za Tobą do końca dni moich i ukryć się w Twych ramionach. Nie odwracaj się ode mnie, daj mi szansę, serce moje krwawi z bólu, ciemność ogarnęła mnie - błagam pomóż mi bo nie mam już sił. Jesli nie zasłuzyłam na Toją Łaskę to zabierz mnie do siebie. BĄDŹ WOLA TWOJA TAK I W NIEBIE JAK I NA ZIEMI

Imie: sylvia Dodano: 2009/11/09
Prosba:
Boze Milosierny. Ty tak bardzo ukochales dzieci, w swym wielkim milosierdziu pozwol aby moja mala siostrzenica rosla zdrowa tak na ciele, umysle jak i duchu. Ja wierze, ze Ty wszystko mozesz i bedziesz bronil tej niewinnej istotki od zlego. W Tobie skladam cala swoja ufnosc i nadzieje. Badz laskaw. Ufam Tobie...

Imie: Anna Dodano: 2009/11/08
Prosba:
Panie Boże proszę abyś pomógł mi przetrwać te trudne chwile...Wiesz o co Cię codziennie proszę, więc proszę przyslij już tego człowieka...Nie wiem czy dłużej potrafie tak ciągnąć...Proszę, to jest jedyne rozwiązanie w moim zyciu....Amen

Imie: Filip Dodano: 2009/11/08
Prosba:
Panie Boze, prosze aby Ania odwzajemnila moje uczucie i zmieniła swój wybór. Bardzo prosze

Imie: Marian Dodano: 2009/11/07
Prosba:
Proszę Boga tylko o spokojną starość i o pomylśne załatwienie wszystkich moich problemów i kłopotów finansowych a mam ich durzo

Imie: slawek Dodano: 2009/11/06
Prosba:
Panie Boze, prosze ciebie z calego serca o wybaczenie bo zawsze cie prosze o pomoc w trwodze i klopotach a nigdy do ciebie nie przyjde gdy jest dobrze mi w życiu

Imie: Kasia Dodano: 2009/10/29
Prosba:
Chciałabym poznać cudownego chłopaka,który kiedyś zostanie moim mężem.Mam 21 lat i czuję się bardzo samotna.Moich przyjaciół nie ma ,gdy najbardziej ich potrzebuje.Boże ,odmień mój los.Postaw na mojej drodze wspaniałych ludzi ,dla których nie będę nudna ,tylko dlatego,że nie szukam intryg i zaczepek.Boże sprowadź mi mojego Jedynego,abym przestałą czuć się samotna.Św.Tadeuszu Judo dopomóż. Proszę też,pomóż zdać mi najbliższy egzamin.

Imie: Łucja Dodano: 2009/10/22
Prosba:
Panie Boże,z całego serca prosze Cie o to By Maciej odwzajemnił moją miłosc,bysmy mogli do siebie wrocic i z powrotem ze soba byc

Imie: milosc Dodano: 2009/10/18
Prosba:
Panie Boże, mój Kochany Boże proszę Cię z całego serca abym mogła odnaleźć siebie, szczęście i motywacje do działania, które miałam wcześniej, abym mogła pozbyć się tych natrętnych myśli, które mi towarzyszą i ponownie uwierzyć w siebie i w dobro ludzi dookoła, prosze Cię abym potrafiła przebaczyć i wyjść z tej depresji, w której obecnie tkwię...proszę Cię Panie, blagam Cię....jesteś mym najbliższym przyjacielem, wsparciem, dziękuję Ci za to, proszę... umacniaj zawsze moją wiarę..proszę Cię również o miłość, abym mogła ją odnaleźć i cieszyć się nią każdego dnia, aby była ona dla mnie motorem do działania w życiu...Boże Ty tylko wiesz jak wiele mi teraz trzeba... jeśli jest to zgodne z Twoją wolą proszę Cię Boże tylko o jedno o... ponowną wiarę w siebie, jeśli będę ją miała to będę miała wszystko:) i siły aby pomagać innym...Przepraszam Cię Panie Boże za całe zło, które wyrządziłam innym i sobie i dziękuje Ci za każdą dobrą i szczęśliwą chwilę w moim życiu;))....Kocham Cię i ufam Tobie. Niech sie spełni Twoja wola. Amen.

Imie: Joanna Dodano: 2009/10/09
Prosba:
Boze prosze Cie daj mi dobra prace, Boze ulituj sie.

Imie: Izabella Dodano: 2009/09/25
Prosba:
Narobiłam długów w bankach i teraz nie moge sie z tego wyciągnąć.Brakło mi na największa rate konsolidacyjną 1002zł, juz 3 m-ce nie mam na czynsz po 450zł więc następne długi.Wiem że każdy następny m-c będzie jeszcze bardziej utopijny bo nie zapłacę następnego czynszu i następnych rat. Tak bardzo potrzebuję CUDU -przypływu pieniędzy-jakąś wygraną? żeby wyjść na czysto i żyć bez rat,kredytów,debetów i kart kredytowych.Chcę żyć z tego co zarobimy ale nie na kredyt.Mamy z mężem razem 3.235zł na m-c a wszystkich kredytów na 75 tys.Wiem że niektórzy tyle zarabiają na m-c a ja tonę w długach.Nie chcę żyć w przepychu chcę tylko wyjść z długów i żyć godnie.Miej MIŁOSIERDZIE MOŻE dla nas i wyciągnij nas z tego kłopotu materialnego bo juz jesteśmy na dnie!!!!

Imie: Adam Dodano: 2009/09/22
Prosba:
moaj prośba która została zapisana w Jerozolimie

Imie: Damian Dodano: 2009/08/27
Prosba:
Za moja rodzine zeby sie nie rozpadla bo bardzo mi na tym zalezy Kocham moja zone i dzieci bezgranicznie.... Boze zeslij na moja rodzine swe laski i spokuj aby mogla moja rodzina zyc w spokoju a milosc w nej kwitnac i pomoz mi odnowic relacje z jedyna osoba ktora kocham i z ktora chce spedzic reszte zycia. Serdeczne Bog zaplac.

Imie: Ania Dodano: 2009/08/15
Prosba:
Boże Błagam Cie spaw by Daniel zrozumiał swój błąd, niech sie dla mnie zmieni na zawsze i niech przeprosi i wróci... Kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Boże spraw proszę byśmy dostali mieszkanie i byśmy się tam szybko wprowadzili bo wiem że jak zamieszkamy razem to byłoby całkiem inaczej. Nie byłoby tyle kłóni bo on byłby z dala od tych którzy go spują. Boże błagam Cię spraw by moje błaganie, prośba, marzenie sie spełniło.. Chcę żyć z Danielem do końca życia bo to jego pokochałam a wierze że tak nie kocha się przypadkiem, wiem że to on jest mi przeznaczony... Nie zawiedź mnie proszę...

Imie: JOLANTA Dodano: 2009/07/29
Prosba:
PANIE JEZU PROSZE CIE O ZDROWIE DLA MAMY MARIANNY TATY MARIANA DZIADKA HENRYKA I BABCI FELIKSY. PROSZE WPROWADZ W ICH DOM ZDROWIE SPOKOJ I MODLITWE. WYSLUCHAJ MNIE JEZU I PROWADZ NAS SWOJA DROGA. BOG ZAPLAC.

Imie: Zakochana Dodano: 2009/07/25
Prosba:
proszę Cie Jezu abyśmy z Marcinem byli zawsze razem. Abym była dobra żoną a on dobrym mężem.

Imie: Kazimiera Dodano: 2009/07/25
Prosba:
Panie Boże proszę: wskaż właściwą drogę życia mojemu synowi Pawłowi, aby on i jego rodzina byli szczęśliwi, zdrowi i doceniani przez teściów i innych.Aby każdy dzień był pełen miłości do siebie i do Ciebie Boże. Ojcze proszę o łaski dla mojej córki Agnieszki i jej rodziny , prowadż ich przez życie, aby każdy dzień był pełen miłości siebie i do Ciebie Boże. Panie Boże życie beż Ciebie jest bezwarościowe, dlatego dziękuję za każdy dzień przeżyty z Tobą . Za to,że jesteś zawsze obok mnie , że podajesz mnie i moim bliskim rękę kiedy tego potrzebujemy. Boże bądż ze mną zawsze.

Imie: Kazimiera Dodano: 2009/07/25
Prosba:
Ojcze proszę o łaski dla mojej córki Agnieszki i jej rodziny , prowadż ich przez życie, aby każdy dzień był pełen miłości do Ciebie Boże.

Imie: Kazimiera Dodano: 2009/07/25
Prosba:
Panie Boże proszę: wskaż właściwą drogę mojemu synowi Pawłowi, aby on i jego rodzina byli szczęśliwi, zdrowi i doceniani przez teściow

Imie: Justyna Dodano: 2009/07/13
Prosba:
Panie Boze, prosze ciebie z calego serca o dobra prace, aby wszystko sie nam ulozylo, o zdrowie dla calej mojej rodziny i o szczescie.

Imie: Asia Dodano: 2009/06/26
Prosba:
Boże proszę Cię o zdrowie dla Mamy,Taty,Piotrka,Asi,Jarka,Marty,Sebastiana i dla mnie samej,proszę Cię aby wszystko się udało a Bóg pokierował mną na egzaminie prawa jazdy, proszę Cię o Światło Ducha Świętego dla mojego chrześniaka Szymka, którego Kocham nad życie, i o cudne rozwiązanie ciąży mojej bratowej. Bardzo Proszę Cię dbaj o mojego aniołka Juleczkę, niech anioły mają ją w swojej opiece. Bóg zapłać....

Imie: dlkh Dodano: 2009/06/12
Prosba:
Boże weź mnie na swoje ramiona, bo choć jesteś przy mnie nadal czuje się samotny

Imie: Ja Dodano: 2009/06/06
Prosba:
Ja mam prośbę , która będzie pusta dla większości, bo przecież to nie jest najważniejsz a jednak czuje się zle, gdy widze normalne osob. Ja chcialabym prosić o normalne czolo, bo gdy pomysle, ze mam jedno życie i musze meczyc sie do konca to brak sil. Prosz rowniez Boze, abys byl obecny w moim zyciu i zeby moja wiara rozkwitala codziennie

Imie: Patrycja Dodano: 2009/05/31
Prosba:
Kochany Boże, proszę Cie o pracę( dobrze płatną ), którą bardzo potrzebuję... Zdrowie dla córeczki ! !

Imie: Arek Dodano: 2009/05/24
Prosba:
Boże, pomóż mi abym mógł podążać wyznaczoną przez Ciebie drogą, abym stawał się lepszym człowiekiem, bym potrafił kochać innych tak jak Ty kochasz mnie. Wiem, że dzięki temu moje problemy znikną. W końcu wygra miłość. O to proszę Cię Panie.

Imie: Ewa Dodano: 2009/05/20
Prosba:
Ojcze Miłosierny, Matko Dziewico , proszę, sprawcie, by Nasza miłość [ E. i A. ] przetrwała, by ten kryzys został zażegnany, byśmy mogli spełnić wszystkie plany i obietnice, zestarzeć się u swego boku. Proszę o dziecko, zdrowe, zrodzone z miłości i byśmy mogli je w cieple i miłości wychować. Błagam, pomóż tej miłości, która jedyna i na całe życie. Pomóżcie, proszę. Modlę się godzinami wylewając potoki łez. Proszę również o Jego zdrowie. Pomóżcie Nam, Święta Rodzino.

Imie: Jolcia Dodano: 2009/05/09
Prosba:
ProsZe o nowe buty! Z góry dziękuje:** Bu$$:***

Imie: Paulina Dodano: 2009/04/18
Prosba:
Boże prosze spraw aby moja ukochana osoba wrócił do mnie,aby zrozumiał swój błąd,pisząc to lecą mi łzy których nie mogę opanowac, tak bardzo mi go brakuje,wszystko mu wybaczyłam i pragnę mu wszystko wynagrodzic.Pragnę budzic sie i usypiac u jego boku.Boże jeśli nie mogę z nim byc prosze zabierz mi moje życie,nie chce już życ.Wiem że w najtrudniejszych momentach ,jesteś najbliżej nas,ale ja nie umiem już życ normalnie.Boże,prosze pomóż.

Imie: Agnieszka Dodano: 2009/04/15
Prosba:
boże proszę cię pomoz mi żebym mogła kupić mieszkanie dla mnie i moich dzieci Bardzo ciężko żyć mi razem z moją matką ona nie chce żebym z nią mieszkała a ja nie mam gdzie mieszkać. proszę Cię boże, tak bardzo potrzebuję tego mieszkania

Imie: MB Dodano: 2009/04/10
Prosba:
(Iz 61,1-3a.6a.8b-9) Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i więźniom swobodę; aby obwieszczać rok łaski Pańskiej, i dzień pomsty naszego Boga; aby pocieszać wszystkich zasmuconych, , aby im wieniec dać zamiast popiołu, olejek radości zamiast szaty smutku, pieśń chwały zamiast zgnębienia na duchu. Wy zaś będziecie nazywani kapłanami Pana, mienić was będą sługami Boga naszego. Tak mowi Pan: oddam im nagrodę z całą wiernością i zawrę z nimi wieczyste przymierze. Plemię ich będzie znane wśród narodówi między ludami - ich potomstwo. Wszyscy, co ich zobaczą, uznają, że oni są błogosławionym szczepem Pana.

Imie: Jola Dodano: 2009/04/04
Prosba:
Boze Ojcze Wszechmogacy skoro ty pokochales mnie taka jaka jestem jeszcze nim przyszlam na swiat.Spraw by ludze potrafili kochac innych miloscia bezwarunkowa taka jaka ty kochasz ich oraz,abym potrafila znalezc swa druga polowe na cale me zycie nad, ktorym czuwasz.Serdeczne Bog zaplac Ci za to Ojcze.

Imie: Michal Dodano: 2009/03/12
Prosba:
prosze cie Panie o opieke nademna i bliskimi w tym ciezkim okresie i pomoc w znalezieniu pracy

Imie: elżbieta Dodano: 2009/03/11
Prosba:
Boże, proszę Cię z całego serca o to bym znalazła pracę. Proszę Cię, by mój mąż jej nie stracił. Boż zlituj się nad naszą rodziną i oszczędź przed teściami, którzy niszczą nasze życie. Boże pomóż nam.

Imie: MB Dodano: 2009/03/08
Prosba:
(Mt 7,7-12) Jezus powiedział do swoich uczniów: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą. Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! Albowiem na tym polega Prawo i Prorocy.

Imie: Monika Dodano: 2009/03/05
Prosba:
Boże Ojcze Wszechmogący proszę Cię o przywrócenie zdrowia Andreasowi, ulge w cierpieniach. Wysluchaj Nas Panie

Imie: Filip Dodano: 2009/03/02
Prosba:
O powiadominie mnie 6h przed końcem świata o jego końcu

Imie: edyta Dodano: 2009/02/27
Prosba:
Prosba o zdrowie dla Martynki Kruk aby wszycy ludzie ktorzy jej pomagaja trwali w jej chorobie do konca :) Wysluchaj Nas Panie

Imie: Justynka Dodano: 2009/02/25
Prosba:
buzi na dobranoc

Imie: paschalina Dodano: 2009/02/12
Prosba:
jedna mam prosbe, odnalesc mojego syna Bog zaplac

Imie: Mariusz Dodano: 2009/02/04
Prosba:
Panie Boże proszę Cię abyś wysłuchał mojej osobistej prośby, która tylko jest Tobie znana. W każdej sprawie staram uciekam się do Ciebie i teraz tak się staram. Proszę Cię o to z całego serca i z całej siły. Panie proszę usłysz moje wołanie do Ciebie, proszę Cię o to jedną prośbę która jest dla mnie bardzo ważna. Prosze

Imie: Gosia Dodano: 2009/01/25
Prosba:
Boże Ojcze Wszechmogący proszę Cię o przywrócenie Miłości, którą utraciłam, proszę Cię o powrót do Mojego życia Piotrka.Bóg zapłać

Imie: iwonka Dodano: 2009/01/23
Prosba:
Boże Ty wiesz o co prosze z całego serca,dużo razy mi pomogłes i za to dziękuje,mam jeszcze tą prosbę dzięki niej stane się lepsza i zaczne wypełniać Twoją wolę.jest mi wstyd za to jaka do tej pory jestem ale innaczej nie potrafie,przepraszam,potrzebuje pomocy.

Imie: Ryszard Dodano: 2009/01/15
Prosba:
Boze prosze cie o pomoc ,stracile prace i juz od 2miesiecy nie moge znalesc pracy ,razem z synem prosze daj mi laskie swoja i pozwol znales prace. BOG ZAPLAC

Imie: Aga Dodano: 2009/01/06
Prosba:
Ja błagam o wszechobecną miłość w naszym życiu i o ty byśmy my ludze potrafili być ze sobą, wspierać się i wybaczać.

Imie: Asia Dodano: 2009/01/02
Prosba:
Boże proszę Cię bym odnalazła miłość, której tak bardzo mi brakuje. Proszę także o zdrowie dla moich rodziców i o to by nasze wzajemne relacje się polepszyły.