PROŚBA DO BOGA OJCA ŻYWEGO.
Proszę tutaj umieszczać swoje prośby do Boga Ojca Żywego, Co chcecie żeby Bóg Ojciec
zmienił w świecie i dla was? Proszę modlić się za zmarłych, Za papieża Jan Pawła II do Miłosierdzia Bożego, żebym wysłuchał waszych modlitw i je spełnił, żebym go i innych wskrzeszał i odmłodził, gdy zacznę rozliczać 2 (dwa razy) dzieci za wykonanie ziemskiej misji. Prosicie o pieniądze, a pieniądze leżą na polu w Malczycach. Prosicie o męża, żonę? Napisałem, kto, z kim powinien się łączyć? (w temacie matrymonialne) Te modlitwy należy odmawiać "Liczę na Ciebie Ojcze" „Ojcze Nasz”, „O Mój Jezu” "Koronkę do Miłosierdzia Bożego", na klęcząco przy trzech białych zapalonych świecach. Modlitwy są w temacie „Modlitwy”. Proszę modlić się po Nowemu. Modlicie się po staremu, na stojąco i trzymacie kciuki. Odmawiacie różaniec, na stojąco, koronkę do Miłosierdzia Bożego, modlitwa na Anioł Pański, zapalacie świecę w oknie, chwilą ciszy czcicie jego, ich pamięć. Napisałem, kiedy, które i jak należy odmawiać modlitwy. W temacie trzeci promień, ujawniłem nowe tajemnice, kiedy będzie koniec świata?

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, CO WAM DAM TO MACIE, A CZEGO NIE DAM TO NIE MACIE. COŚ ZA COŚ, NIEMA NIC ZA DARMO. WSZYSTKO, CO DO TEJ PORY ŻEŚCIE ZBUDOWALI, BUDUJECIE, ZBURZYCIE JA MUSZĘ NAPRAWIĆ. ZERO TOLERANCJI DLA TYCH, CO NIE WIERZĄ. MODLITWA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, WIARA W MIŁOSIERDZIE BOŻE, LICZĘ NA CIEBIE OJCZE CZYNIĄ CUDA.


NAPISAŁEM JAK MACIE SIĘ ZWRACAĆ DO BOGA OJCA? „LICZĘ NA CIEBIE OJCZE”. MOJE SŁOWA, POLECENIA I NAUKI SĄ DUCHEM I ŻYCIEM WIECZNYM, NIGDY JE NIE ZGŁĘBICIE, GDYŻ PRZEWYŻSZAJĄ ROZUM LUDZKI. BO SĄ NIEŚMIERTELNE, BO SĄ SŁOWEM ŻYCIA WIECZNEGO. BO MYŚLI MOJE NIE SĄ MYŚLAMI WASZYMI ANI WASZE DROGI MOIMI DROGAMI. BO JAK NIEBIOSA GÓRUJĄ NAD ZIEMIĄ, TAK DROGI MOJE - NAD WASZYMI DROGAMI I MYŚLI MOJE - NAD MYŚLAMI WASZYMI. NIE ROZUMIESZ, KTO ZNA GODZINĘ I DZIEŃ KOŃCA ŚWIATA? 

Kto się wpisuje a ubliża i nie podaje swojego adresu, ten jest automatycznie usuwany?
Kto nie przestrzega moich wskazówek, praw, poleceń i się wpisuje a ubliża i nie podaje swojego adresu? Ten jest automatycznie usuwany i nie będę odpowiadał na zadane pytanie? Zbudowałem stronę „pytania” "forum"(forum zostało zamknięte, bo diabeł się wpisywał, popisywał się swoją głupotą, umieszczał zdjęcia pornograficzne, pedofilii) żebyście zadawali pytania do mnie, żebyście mogli się dowiedzieć więcej o planie Bożym. Dlatego proszę tam zadawać pytania i przestrzegać moich poleceń. Patrzycie i nie widzicie, czytacie i nie rozumiecie, tylko kpiny sobie robicie. Zbudowaliście bożków i do nich modlicie się, takich jak "patron, opatrzność boża, zostań z bogiem, z panem bogiem, Maryja dziewica, Ojciec święty, intencje i inni", modlicie się do nich i dlatego wasze modlitwy nie są wysłuchane. Na innych stronach w kościołach pokazujecie bożka z przebitym prawym bokiem i jemu oddajecie pokłony, Jemu się kłaniacie i do niego modlicie się, papieża nazywacie Ojciec Święty, a Miłosierdzie Boże nazywacie sektą, przeklinacie i się wyśmiewacie, nie modlicie się, grzeszycie, usuwacie moje wpisy z księgi gości, nasza klasa. Wy Mi przekleństwa, wyśmiewanie się z Miłosierdzia Bożego a JA wam deszcz, trąby powietrzne, mrozy śnieg, trzęsienie ziemi, choroby, plagi. Dlatego wasze modlitwy nie zostają wysłuchane, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz. Musicie przestać grzeszyć i być posłuszni, tak jak był Jezus Chrystus. Jak nie przestaniecie grzeszyć, tak długo będę kary, zsyłał na was?  

 ZADAJE WAM PYTANIE - ŚLEPCZE, DOKĄD IDZIESZ TĄ
DROGĄ I GDZIE ONA CIEBIE DOPROWADZI I JAKI MASZ CEL ŻYCIA ZIEMSKIEGO?
CZY TE WASZE BOŻKI WAS POWIADOMIĄ 6 GODZIN WCZEŚNIEJ O KOŃCU ŚWIATA
I WSKRZESZĄ PAPIEŻA JANA PAWŁA II? NIE ROZUMIECIE, KTO ZNA GODZINĘ KOŃCA ŚWIATA? DZIĘKUJE BARDZO. BRAT PANEK TADEUSZ EDMUND

Imie:

E-mail:

Numer:

Twoja prosba:  

 

Rok: 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Imie: Damian Dodano: 2007/12/22
Prosba:
Panie Boże, proszę Cię o pokierowanie mnie drogą którą mam kroczyć. Poznałem fajną dziewczynę, wstaw się za nami abyśmy byli razem, abyśmy byli szczęśliwi. Proszę Cię o Błogosławieństwo i potrzebne łaski.

Imie: monika Dodano: 2007/12/13
Prosba:
Panie Boze ojcze mój ukochany proszę cię przemieniaj serce mojego ukochanego wojtka zwłaszcza teraz kiedy jest w jednostve wojskowej dodawaj mu siły na dalsze dnie spedzone w jednostce poszukaj dla niego szczęscia na ziemi i zaprowadż go do niba

Imie: edward Dodano: 2007/12/09
Prosba:
Boze kochany prosze pomoz mi znalesc dobra prace daj mi zdrowie i sile i spraw zebym nie byl sam.

Imie: monika Dodano: 2007/12/05
Prosba:
Panie Boże proszę cię przemieniaj serce wojtka zwłaszcza teraz kiedy jest w jednostce wojskowej poszukaj dla niego szczęścia na ziemi czuwaj nad jego duszą i zaprowadż go do nieba

Imie: Michał Dodano: 2007/11/25
Prosba:
Przepraszam za mój egoizm w modlitwie, że ciągle zasypywałem Cię prośbami, muszę zważyć na to że należy Cię także wielbić przepraszać i dziękować Tobie. Proszę żebym mógł znaleźć przyjaciół i nie był sam, żebym mógł dobrze czynić i uszczęśliwiać innych, proszę o zdrowie i łaski dla mojej rodziny bliższej i dalszej. Jezu Ufam Tobie i jeszcze raz przepraszam za egoizm.

Imie: Artur Dodano: 2007/11/14
Prosba:
Proszę o pomoc w pracy.Jestem na skraju wyczerpania nerwowego.

Imie: oleńka Dodano: 2007/11/06
Prosba:
Boże daj mi pracę abym mogła nakarmić Twoje i moje dzieci

Imie: Marzena Dodano: 2007/11/05
Prosba:
Boze ,spraw by Krzys mowił prawde i bym ja w ta prawde mogła uwierzyc by towarzyszyła mi wiara w miłosci do niego ... Leczjesli twoja wola jest inna ,pomoz mi sie3 z nia pogodzic :( BŁAGAM

Imie: >Bogusia Dodano: 2007/11/05
Prosba:
prosze w intencji moich zmarlych rodzicowedobre oraz za dobre wyniki w nauce mojej corki

Imie: maciek Dodano: 2007/11/05
Prosba:
prosze o zdanie egzaminu

Imie: ANdrzej Dodano: 2007/11/03
Prosba:
Boże wszechmocny prosze CIe o zdrówko dla mnie i mojej rodziny, o to by mój dziadek czuł sie u Ciebie dobrze. Jest mi naprawde głupio ze jestem tak nieodpowiedzialnym człowiekim i bardzo za to przepraszam wszystkich których skrzywdziłem. Prosze o pomoc w sprawie tego wypadku, nie wiem co mam robic, jest mi smutno. Tak chciałem znaleść dziewczyne chociaz w ostatnim roku i teraz sprawa z tym samochodem:(Boze, jest mi cały czas niedobrze i sumtno,cały czas mysle o niej i kiedy ją widze przezywam stres. Powinienem cieszyc sie ze żyje i mam jako takie zdrowie ale zycie w smutku i stresie jest bardzo meczone. Boze pomóż.

Imie: Piotr Dodano: 2007/10/26
Prosba:
Proszę Cię Boże o ochronę Twoją,o szczęście w życiu i o modlitwę za mnie i nas wszystkich.

Imie: Gosia Dodano: 2007/10/05
Prosba:
Boże, proszę Cię, abyś był mi pomocą w mojej samotności. Proszę Cię również o dar miłości i rodziny, jeśli taka jest Twoja wola.

Imie: Artur Dodano: 2007/10/01
Prosba:
Boże Ojcze w Twoje miłosierne ręce oddaję całą moją bezradność wobec siebie i ludzi. Proszę Cię o Ducha Świętego, by wyzwalał moje życie z grzechu i lęku przed światem. Błagam o miłosierdzie nade mną grzesznikiem.

Imie: David Dodano: 2007/09/19
Prosba:
A ja proszę boga o pomoc w odzyskaniu wiary w siebie.

Imie: Kinga Dodano: 2007/09/19
Prosba:
Panie Boże może wyda Ci sie to śmieszne ale: jestem w trzeciej gimnazjum, wszyscy moi koledzy z klasy maja komórki a moja mama nie chce mi kupić telefony bo mówi że nie ma pieniedzy na to zeby mi dawać co miesiąc na karte. tylko najgorsze jest to że moje siostry posiadaja komórki a ja nie(co jest niesprawiedliwe) i przez to moge stracić chłopaka na którym bardzo mi zależy. on mieszka daleko ode mnie, w wakacje sie poznaliśmy. ma komórke a że ja nie mam to nie moge z nim utrzymywać kontaktu. Boże bardzo prosze o tą komórke moze być najgorszym gratem ale prosze cie.Tak poza ta komórką to jestem w trzeciej gimnazjum a wiec w tym roku bede pisać test gimnazjalny i prosze cie o bardzo dobry wynik gdyz potem pragne sie uczyc w dobrej szkole w moim mieście. pragnę takze o czerwony pasek w tym roku. dodaj mi siły do nauki bym wytrwała i dobre oceny zdobywała.przy okacji chce Ci podziękować za poprzedni rok. Dałeś mi ten czerwony pasek o którego cie tak bardzo prosiłam. Chce być wytrwałą w nauce i zdobyć dobre wykształcenie żeby w przyszłości mieć zapewniona dobrą prace. Pomóż mi kiedy bede za 3,5 lata pisać mature.

Imie: ewa Dodano: 2007/09/18
Prosba:
Boże proszę pomóż mi bym pomyslnie zdała wszystkie egzaminy i sie obroniła. proszę wszystkich o moglitwę.

Imie: Brat Panek Tadeusz Edmund Dodano: 2007/09/01
Prosba:
Proszę modlić się po nowemu, do Miłosierdzia Bożego, żebym wysłuchał waszych modlitw i je spełnił. Prosicie, ale nie umiecie prosić, prosicie po staremu i chcecie żebym JA za was modlił się. Napisałem na mojej stronie jak macie prosić, modlić się? Napisałem, kto, z kim ma się pobierać? Napisałem, że zero tolerancji dla tych, co nie wierzą i co kpiny robią sobie z Jezusa Chrystusa, i z Miłosierdzia Bożego. Dziękuję bardzo. Brat PANEK Tadeusz Edmund.

Imie: Radek Dodano: 2007/09/01
Prosba:
Prosze o wiecej szczescia i żebym nie miał tyle wypadków oraz by dobrze mi szło w nowej szkole. No i zebym dostal Nokia 7360 ale ty o tym wiesz ;P

Imie: Marcin Dodano: 2007/08/31
Prosba:
Prosimy o modlitwę do miłosierdzia Bożego za ofiary trzesienia ziemi w Peru, o potomstwo dla nas i o zdrowie dla Babci Zosii i Sabiny oraz za moją Mamę z racji Jej ur. 2-go września prosimy o Odp.

Imie: daniel Dodano: 2007/08/28
Prosba:
Chce być szczęśliwy i wyleczyć się z depresji która odebrała mi wszystko co piękne w życiu

Imie: mariusz Dodano: 2007/08/25
Prosba:
Boże najłaskawszy.... prosze Cię o to ,żebysmy mogli byc razem z Asią znowu szczesliwi..... Boże prosze cie ,żeby ona umiała do mnie powrócić, znów mi zaufała, żeby mnie jesczze raz pkochała , dała mi ostatnią szanse, mimo ,że wszystko narazie jest juz skonczone... Boże wierze w Ciebie.. tylko ty jestes w stanie złączyc spowrotem nasze drogi..... Ojcze tak bardzo cierpie, gdy ona w tym czasie sie bawi.... nie moge zapomniec, tak mi ciezko, błagam..:(((((

Imie: Jarek Dodano: 2007/08/09
Prosba:
Boze przebacz mi!!!!Wiem po są Twoje przykazania!!!!Pozwól mi jeszcze cieszyć sie zyciem,usmiechać się.....i zakochać się w K...

Imie: Paweł Dodano: 2007/08/05
Prosba:
Boże błagam Cie ześlij na mnie nieuleczalna chorobę lub pozwól mi być z dziewczyna którą kocham. Bez niej moje życie nie ma sensu...

Imie: Daniel Dodano: 2007/08/01
Prosba:
Proszę Ciebie Panie Boże abym odnalazł sens swojego istnienia i szczęście.

Imie: Tomasz Dodano: 2007/07/28
Prosba:
Boże Proszę Ciebie pozwól nam z Natalia wrócić do siebie, żebyśmy byli szczęśliwa parą, kochająca sie, i szanującą wzajemnie, żeby Natalia przemyślała wszysko, odezwała się i żebyśmy wrócili do siebie, żebyśmy byli razem na dobre i złe, "Wysłuchaj, Panie! głos mój, kiedy wołam, a zmiłuj się nademną, i wysłuchaj mię"

Imie: Bogdan Dodano: 2007/07/22
Prosba:
Proszę cię Panie o pomoc w znalezieniu pracy głód zagląda moim dzieciom powoli w oczy Boże pomóż

Imie: Monika Dodano: 2007/07/17
Prosba:
Boze prosze przez Twego Syna Jezusa Chrystusa o uzdrowienie mego meza z choroby alkoholowej.Blagam spojrz na ma prosbe i pomoz.

Imie: Ola Dodano: 2007/07/16
Prosba:
Panie Boże, proszę cię o zdrowie dla mojej rodziny. Szczególnie proszę cię o to żeby moi rodzice wybudowali dla nas w końcu dom o którym od dawna tak marzą...

Imie: Monika Dodano: 2007/07/09
Prosba:
BLagam Boże o uzdrowienie mego męża z choroby alkoholowej.Proszę o pracę dla siebie , abym przez to mogła cię kochaći dziekować Tobie bo tylko z Tobą moje życie będzie miało sens.

Imie: Ewa Dodano: 2007/06/14
Prosba:
Proszę o wybaczenie za moje grzechy!!!!!

Imie: Samuel Dodano: 2007/06/12
Prosba:
Proszę o zdrowie dla mojej mamy i babci:)

Imie: darian Dodano: 2007/05/17
Prosba:
Panie, jesteś wszędzie. Nie wiem czy modlitwa w internecie coś pomorze Mi, ale na pewno doda mi pewności siebie. Proszę Cię... dodaj mi sił, odwagi, miłości, dobroci... pomóż mi w spełnieniu mojego marzenia o wielkiej miłości (ziemskiej). Chciałbym znaleźć dziewczynę dobrą dla mnie, którą będę mógł uszczęśliwiać :) i która będzie mi wierna. Proszę to moje odwieczne marzenie. Podoba mi się pewna dziewczyna z 2h z mojej szkoły. Jeśli chcesz żebym z nią był, pomóż mi się z nią poznać i być... pomóż ludziom zrozumieć i odnajdywać dobre(pozytywne) wartości w życiu i wokół nas i pomóż nam nimi się kierować na drodze życia... Kocham Cię i wierzę, że w tych sprawach coś poradzisz.

Imie: Michał Dodano: 2007/05/03
Prosba:
Proszę Cie Ojcze, abym wraz z moją rodziną i bliskimi przeszedł na nowy lepszy świat. Żebym żył normalnie i miał duże chęci do nauki. Proszę Cię rówież o to, aby moja rodzina i bliscy ludzie z całego swiata w nowym życiu żyli w miłości. Żeby nie było nienawiści. Proszę Cię również o chęci do odmawiania modliwtwy do Miłosierdzia Bożego

Imie: Ewa Dodano: 2007/05/02
Prosba:
prosze o zdrowie dla siebie i calej swojej rodziny

Imie: Milena Dodano: 2007/05/02
Prosba:
Proszę boga Ojca o zdrowie dla całej rodziny o pomyślne zdanie tego roku szkolnego z dobrymi wynikami oraz o zdanie prawa jazdy i matury o dostanie sie na upragniony kierunek studiow oraz o znalezienie odpowiedniego partnera i o szczescie w milosci i podejmowanie mądrych i przemyślanych decyzji.

Imie: arkadiusz Dodano: 2007/05/01
Prosba:
Prosze o noiwy rowerek dla mojego braciszka

Imie: Halina Dodano: 2007/03/18
Prosba:
Panie ,tylko w Tobie moja nadzieja, prosze cie uzdrow wewnetrznie mojego syna skrusz jego sercea nam rodzicom daj sile i cierpliwosc trwac przy nim

Imie: Marcin Dodano: 2007/03/10
Prosba:
Proszę cie Boże dopomóż mi w tych ciężkich dla mnie chwilach proszę cie o pomoc i pokój w mojej rodzinie oraz o spokojne życie.Wybacz mi Panie moje grzechy i wysuchaj mych pruśb kirowanych do Ciebie.

Imie: Monika Dodano: 2007/02/14
Prosba:
Panie,daj mi to dziecko... Prosze przeciez tylko o nie i o mojego mezczyzne. Czy to zbyt wiele jak dla Ciebie? Myslalam,ze nie pragne wiele,ale Ty chyba wolisz obdarowackogos innego,nie mnie... Prosze,Boze,daj mi to dziecko. Kocham Cie,ale nie rozumiem dlaczego mnie az tak sprawdzasz... Blagam Cie-nie zabieraj mimojego mezczyzny i daj dziecko. Przeciez to nowe zycie i chyba dobrze sie dzieje,jesli ktos pragnmie dac nowe zycie? Kocham Cie Panie... Prosze....POMOZ... Potrzebuje Cie..

Imie: andrzej Dodano: 2007/02/10
Prosba:
chce wygrac 30 milionow w totolotka

Imie: Artur Dodano: 2007/01/28
Prosba:
Dziękując Bogu Najwyższemu za wszystkie łaski jakie otrzymałem z całą pokorą uniżenie proszę Cię Panie Boże przez Maryję i wszystkich świętych spraw aby moja rodzina żyła w pokoju, zdrowiu, miłości Bożej, zgodzie i szczęściu. Wspomagaj nas Panie w każdej sprawie opiekuj się nami, pomóż w mojej rodzinie rozwiązać wszystkie problemy i otwórz nasze serca na pojednanie. Spraw żebyśmy nie doznawali więcej trosk i ukoi z smutku nasze dusze. Otocz opieką wszystkich zmarłych moich przodków i wprowadź ich do Królestwa Twojego Syna a naszego Pana i Zbawiciela uproś dla nich szczęśliwe życie wieczne. Otwórz drzwi nieba wszystkim oczekującym miłosierdzia którzy zakończyli ziemskie pielgrzymowanie. O to prosi twój pokorny syn Artur.

Imie: Marzena Dodano: 2007/01/16
Prosba:
BOze proszę o miłosierdzie dla mnie ,spraw by mnie ON pokochal ,o zrozumienie i wybaczenie najblizyszch,ale nie moja lecz Twoja wola nieh sie stanie.... Boze wybacz mi i dodaj mi sił