PROŚBA DO BOGA OJCA ŻYWEGO.
Proszę tutaj umieszczać swoje prośby do Boga Ojca Żywego, Co chcecie żeby Bóg Ojciec
zmienił w świecie i dla was? Proszę modlić się za zmarłych, Za papieża Jan Pawła II do Miłosierdzia Bożego, żebym wysłuchał waszych modlitw i je spełnił, żebym go i innych wskrzeszał i odmłodził, gdy zacznę rozliczać 2 (dwa razy) dzieci za wykonanie ziemskiej misji. Prosicie o pieniądze, a pieniądze leżą na polu w Malczycach. Prosicie o męża, żonę? Napisałem, kto, z kim powinien się łączyć? (w temacie matrymonialne) Te modlitwy należy odmawiać "Liczę na Ciebie Ojcze" „Ojcze Nasz”, „O Mój Jezu” "Koronkę do Miłosierdzia Bożego", na klęcząco przy trzech białych zapalonych świecach. Modlitwy są w temacie „Modlitwy”. Proszę modlić się po Nowemu. Modlicie się po staremu, na stojąco i trzymacie kciuki. Odmawiacie różaniec, na stojąco, koronkę do Miłosierdzia Bożego, modlitwa na Anioł Pański, zapalacie świecę w oknie, chwilą ciszy czcicie jego, ich pamięć. Napisałem, kiedy, które i jak należy odmawiać modlitwy. W temacie trzeci promień, ujawniłem nowe tajemnice, kiedy będzie koniec świata?

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, CO WAM DAM TO MACIE, A CZEGO NIE DAM TO NIE MACIE. COŚ ZA COŚ, NIEMA NIC ZA DARMO. WSZYSTKO, CO DO TEJ PORY ŻEŚCIE ZBUDOWALI, BUDUJECIE, ZBURZYCIE JA MUSZĘ NAPRAWIĆ. ZERO TOLERANCJI DLA TYCH, CO NIE WIERZĄ. MODLITWA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, WIARA W MIŁOSIERDZIE BOŻE, LICZĘ NA CIEBIE OJCZE CZYNIĄ CUDA.


NAPISAŁEM JAK MACIE SIĘ ZWRACAĆ DO BOGA OJCA? „LICZĘ NA CIEBIE OJCZE”. MOJE SŁOWA, POLECENIA I NAUKI SĄ DUCHEM I ŻYCIEM WIECZNYM, NIGDY JE NIE ZGŁĘBICIE, GDYŻ PRZEWYŻSZAJĄ ROZUM LUDZKI. BO SĄ NIEŚMIERTELNE, BO SĄ SŁOWEM ŻYCIA WIECZNEGO. BO MYŚLI MOJE NIE SĄ MYŚLAMI WASZYMI ANI WASZE DROGI MOIMI DROGAMI. BO JAK NIEBIOSA GÓRUJĄ NAD ZIEMIĄ, TAK DROGI MOJE - NAD WASZYMI DROGAMI I MYŚLI MOJE - NAD MYŚLAMI WASZYMI. NIE ROZUMIESZ, KTO ZNA GODZINĘ I DZIEŃ KOŃCA ŚWIATA? 

Kto się wpisuje a ubliża i nie podaje swojego adresu, ten jest automatycznie usuwany?
Kto nie przestrzega moich wskazówek, praw, poleceń i się wpisuje a ubliża i nie podaje swojego adresu? Ten jest automatycznie usuwany i nie będę odpowiadał na zadane pytanie? Zbudowałem stronę „pytania” "forum"(forum zostało zamknięte, bo diabeł się wpisywał, popisywał się swoją głupotą, umieszczał zdjęcia pornograficzne, pedofilii) żebyście zadawali pytania do mnie, żebyście mogli się dowiedzieć więcej o planie Bożym. Dlatego proszę tam zadawać pytania i przestrzegać moich poleceń. Patrzycie i nie widzicie, czytacie i nie rozumiecie, tylko kpiny sobie robicie. Zbudowaliście bożków i do nich modlicie się, takich jak "patron, opatrzność boża, zostań z bogiem, z panem bogiem, Maryja dziewica, Ojciec święty, intencje i inni", modlicie się do nich i dlatego wasze modlitwy nie są wysłuchane. Na innych stronach w kościołach pokazujecie bożka z przebitym prawym bokiem i jemu oddajecie pokłony, Jemu się kłaniacie i do niego modlicie się, papieża nazywacie Ojciec Święty, a Miłosierdzie Boże nazywacie sektą, przeklinacie i się wyśmiewacie, nie modlicie się, grzeszycie, usuwacie moje wpisy z księgi gości, nasza klasa. Wy Mi przekleństwa, wyśmiewanie się z Miłosierdzia Bożego a JA wam deszcz, trąby powietrzne, mrozy śnieg, trzęsienie ziemi, choroby, plagi. Dlatego wasze modlitwy nie zostają wysłuchane, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz. Musicie przestać grzeszyć i być posłuszni, tak jak był Jezus Chrystus. Jak nie przestaniecie grzeszyć, tak długo będę kary, zsyłał na was?  

 ZADAJE WAM PYTANIE - ŚLEPCZE, DOKĄD IDZIESZ TĄ
DROGĄ I GDZIE ONA CIEBIE DOPROWADZI I JAKI MASZ CEL ŻYCIA ZIEMSKIEGO?
CZY TE WASZE BOŻKI WAS POWIADOMIĄ 6 GODZIN WCZEŚNIEJ O KOŃCU ŚWIATA
I WSKRZESZĄ PAPIEŻA JANA PAWŁA II? NIE ROZUMIECIE, KTO ZNA GODZINĘ KOŃCA ŚWIATA? DZIĘKUJE BARDZO. BRAT PANEK TADEUSZ EDMUND

Imie:

E-mail:

Numer:

Twoja prosba:  

 

Rok: 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Imie: jozek Dodano: 2006/12/05
Prosba:
o odzyskanie prawdziwej milosci mojej dziewczyny i o ponowne polaczenie naszych drog zyciowych dopoki smierc nas nie rozlaczy.

Imie: Tomek Dodano: 2006/11/20
Prosba:
Proszę uwolnij mnie Boże od natręctw, lęków i depresji. Pozwól mi cieszyć się zdrowiem duszy. Panie tylko Ty możesz uzdrowić poranione ludzkie serce bo przecież to Twoje dzieło które stworzyłeś. Ojcze wszechmogący Tobie polecam ludzi cierpiących duchowo którzy nawet nie mają silły aby modlić się do Ciebie o zdrowie i pogodę ducha.

Imie: Dominika Dodano: 2006/11/18
Prosba:
Proszę w intencji Marcina o wiarę dla niego.O to by otworzył swe serce, by powrócił byśmy mogli budowac swe relacje w oparciu o Milość Pana.

Imie: Waldemar Dodano: 2006/11/09
Prosba:
Aby Polska się sama starała uzdrawiać, nie przez Rządzących. My ludzie dorośli, ignorujemy przemoc, zuchwalstwo, kłamstwo, czarną prowokację, na którą pozwalamy sami. Nigdy, nie uzdrowimy Polskiego Narodu, który jest sam od środka chory. Sami winni, nie powinni prosić o dymisję, aby ich ktoś zwolnił. Trzeba jasno powiedzieć, że trzeba przyznać sie do zaniechań Polski, która w tym całym bagnie cały czas trwa. Polska to, nie tylko Warszawa, ale małe miasteczka i wsie, które wołają o pomste do nieba. Same za kłamane osoby, króre czekają na kroki głowy szczebla. Podam przykłady: Jest wezwanie do chorego, nie ma lekarza, który prowadzi opiekę. Pielęgniarka, która pełni opiekę przy telefonie. Winna być bardziej oczytan,jak lekarze. Lekarz są za spani, a jego reakcja myślenia jest z opużninym za płonem. Niech pan po czeka, ja za wołam lekarz. Zadanie pytania. Powinna być natychmiastowa odpowieć. Nie czekać, aż pacjęt rezygnuje. Woła innej pomocy. Wielu ludzi rządzących, nie walczy o całą Polske. Tylko o własne gniazda. Czekając na stanowisko ministra zdrowia. Sam Prezes Fabryki powinien podać sie do dymisji. Nie aż ktoś go zwolni. Bojąc sie o utratę pracy. Zwykły pracownik uczyni przewinienie,zostaje zwolniony. Głowa Państwa broni przewinienia. Sam jest w tym winny. Jasno i czytelnie trzeba z obrazować czyny, które mają miejsce. Będzie dalej żle.Zacznie Polska się niszczyć przez zgniliznę, która szeroko się rozprzestrzenia. Ukrywanie faktów jest karalne. Chyba, że mamy prawo do bani. Takie chore, jak cała Polska rzeczywistość. Koniec świata, nie do naszej godności jest pisany, ale do Wszechmocnego w Niebie. Nie igraj z duchem. Bóg przez ludzi otwiera za niechania, które są tajone przez ludzi. Wielu z was czeka na wielkie posady, aby zabezpieczono waszą przyszłość. A sprawy Państwa i członków Polski, nie są warte 1 grosza. To od Polskiej ludności teraz będzie wisiał los. Wielki las, który jest wycinany. Zabiera sie tlen. Rządzący nam zabierają tlen, którym każdy Polak oddycha. Niech poniosą konsekwencje te osoby, które za waliły Polskie plany. Waldemar Spychalski z Wielenia.Taka jest Polska prawda, której się boimy.

Imie: Marcin Dodano: 2006/10/12
Prosba:
Boze Ojcze mój. Obdarzyłes mnie kapłanstwem prosze nie zostawiaj mnie na tej drodze, widzisz jestem słaby. Prosze nie doświadczaj mnie bo ciagle nie domagam. Boże nie zostawiaj mnie.Amen

Imie: Matka Dodano: 2006/09/18
Prosba:
Błagam o ocalenie pięknej miłości Dominiki i Piotra, o ratunek dla niej, o złączenie ich serc na nowo, o usunięcie wszelkich duchowych i ludzkich przeszkód stojących na drodze tej miłości. Panie! Uratowałeś moją matkę z śmiertelnej choroby-żyje do dziś. Także i mojemu ojcu darowałeś wiele lat zycia w zdrowiu...ocal i tą miłość od śmierci...

Imie: Emanuela Dodano: 2006/09/14
Prosba:
Prosze o zdrowie dla calej mojej rodzinki,i o swoje zdrowie bo jestem bardzo chorunia...i o duzo sily dla nas abys my mogli uniesc ten ciezar zycia!!!podrawiam

Imie: alicja Dodano: 2006/09/02
Prosba:
prosze o modlitwe ktorej intenc je zna nasz Stworca

Imie: Michał Dodano: 2006/08/25
Prosba:
Boże pomóż mi znależć pierwszą miłość!!! Jeszcze o dobre wyniki w nauce.

Imie: Wiola Dodano: 2006/07/16
Prosba:
Boże pomóż mi znalezc miłosc.

Imie: Wiola Dodano: 2006/07/16
Prosba:
Boże proszę Cię o zdrowie dla wszystkich ludzi i dla mojej rodziny.

Imie: Wiola Dodano: 2006/07/16
Prosba:
Boże JA proszę o łaskę dla cierpiących,chorych,na wózkach i dodaj im sił do walki z chorobą,ogólnie z wszystkimi problemami.Miej ich w swojej opiece.JA proszę o siłę,błogosławieństwo dla mojej rodziny i ludzi na całym świecie.Bardzo Cię proszę pomóż mi,dodaj mi sił abym cieszyła się żtciem i zapomniała o złych rzeczach.Błagam

Imie: Bogdan Dodano: 2006/07/12
Prosba:
Prosze Pana Laskawego o Milosierdzie dla mojego zdrowia aby uposledzenie minelo abym znowu byl zdrowy jak przedtem. prosze pologoslaw mnie

Imie: Barbara Dodano: 2006/06/23
Prosba:
Za spokój duszy Bogusława oraz uzdrowienie duszy jego rodziny

Imie: piotr Dodano: 2006/05/29
Prosba:
witam i pozdrawiam bardzo prosze Boga , o zdrowie , milosc ,bogactwo duchowe i materialne , o dobroc i laske wiary ,o szczscie mojej babci , cioci , brata, ojca i matki.Prosze boga o swoj piekny dom..

Imie: Michał Jerzy Dodano: 2006/04/23
Prosba:
Mój sąsiad jest prywaciarzem, zarabia dużo pieniędzy i nie chodzi na mszę. Chciałbym, żeby zaginął. Proszę o zawał dla niego, albo coś w ten deseń, w każdym razie, żeby to wyglądało naturalnie. Modle się o jego śmierć codziennie w kościele na mszy. Mam nadzieję, iż Jezus nieskończony w swym miłosierdziu z pewnością mi pomoże. Dziękuję, z Bogiem.

Imie: jolanta Dodano: 2006/04/22
Prosba:
Błagam Cię Miłosierny Boże o łaskę zdrowych piersi . O zdrowie dla mnie i mojego kochanego męża. Niech Bpg przebaczy nasze grzechy i zachowa w świętosci mnie i męża . JEZU UFAMY TOBIE !!!

Imie: Danuta Dodano: 2006/04/13
Prosba:
Pnie Boże uzdrów mojego syna . Aby nigdy już nie sięgnął po narkotyk. Panie pobłogosław go.

Imie: Endriu Dodano: 2006/04/02
Prosba:
Prosze Ciebie Boże o fajną dziewczyne, długo jestem już sam i jest mi z tym bardzo cięzko. Dziekuje Ci za wszystko co mi dałes.

Imie: danuta Dodano: 2006/04/01
Prosba:
A ja prosze o zdrowie dla moich corek i dla mnie Aby moj zmarly maz czuwal nad nami .

Imie: Papi Dodano: 2006/03/23
Prosba:
Prosze o pokój na całam świecie.Prosze o rozum dla mojej kolerzanki.I o to aby wszyscy ludzie byli szczęśliwi.

Imie: Agnes Dodano: 2006/03/22
Prosba:
Chcialabym prosic o pozytywne zakonczenie mojej sytuacji emigracyjnej w USA konczoce sie otrzymaniem zielonej karty.

Imie: MB Dodano: 2006/03/14
Prosba:
Mi³osierdziem Bo¿ym Pozdrawiam Was. Jezus powiedzia³ do swoich uczniów: Proœcie, a bêdzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; ko³aczcie, a otworz¹ wam. Albowiem ka¿dy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a ko³acz¹cemu otworz¹. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamieñ? Albo, gdy prosi o rybê, czy poda mu wê¿a? Jeœli wiêc wy, choæ ¿ywi jesteœcie, umiecie dawaæ dobre dary swoim dzieciom, o ile¿ bardziej Ojciec wasz, który jest na ziemi, da to, co dobre, tym, którzy Go prosz¹. Wszystko, wiêc, co byœcie chcieli, ¿eby wam ludzie czynili, i wy im czyñcie! Albowiem na tym polega Prawo i Prorocy, Budowa Nowego Mi³osierdzia Bo¿ego Po Nowemu, Na Ziemi. --- Proszê modliæ siê do Mi³osierdzia Bo¿ego, ¿ebym cofn¹ t¹ karê (chodzi o powódŸ, ile jeszcze będzie powodzi? co mam zes³ać na Polskê, któr¹ opisujê w temacie trzeci promieñ), co mam zes³aæ na ludzi za wasze grzechy, za wyśmiewanie się z Miłosierdzia Bożego. Dziêkujê bardzo. Brat PANEK Tadeusz Edmund.

Imie: Rafał Dodano: 2006/03/04
Prosba:
Proszę o pomyslne zaliczenie semestru. Niestety na razie widze to wszystko w $ffffff barwach;( Proszę także o dobre wyniki z matury dla Doroty. Z pOwArZaNiEm Rafał Fufefowicz

Imie: Henryk W. Dodano: 2006/02/22
Prosba:
Chcialbym aby CHrystus Ujawnił mi się Jego całą osobą Całe dnie na to czekam I chwaląc Milosierdzie Boże Wyobrażam sobie Dobrobyt i Ustabilizowanie Pokój, oraz Empatię wszytkich wierzących ! Pozdrawiam

Imie: mis Dodano: 2006/02/19
Prosba:
chcialbym by moje kochanie do mnie wrucilo niewiem czy to jest bardziej prosba, czy mazenie

Imie: Brat Panek Tadeusz Edmund Dodano: 2006/01/30
Prosba:
Mi³osierdziem Bo¿ym Pozdrawiam Was. Jezus Chrystus ma trzeci promieñ, dlaczego? Wiêcej informacji jest na stronie www.milosierdzie-boze.com Proszê modliæ siê do Mi³osierdzia Bo¿ego, za poleg³ych w Katowicach, za zmar³ych w wypadkach i za papie¿a Jan Paw³a II, i za innych do Mi³osierdzia Bo¿ego, ¿ebym ich, wskrzeszy³, gdy zacznê rozliczaæ dzieci za wykonanie ziemskiej misji. Modlicie siê w o beatyfikacje papie¿a, a nie o wskrzeszenie papie¿a. Nale¿y odmawiaæ modlitwy "Liczê na Ciebie Ojcze" „Ojcze Nasz”, „O Mój Jezu” "Koronkê do Mi³osierdzia Bo¿ego", na klêcz¹co, przy trzech bia³ych zapalonych œwiecach. Modlitwy s¹ w temacie „Modlitwy”. Proszê modliæ siê po Nowemu. A nie zapalaæ znicze, minut¹ ciszy, czciæ œmieræ zmar³ych, Tak jak to teraz robicie. Proszê odmawiaæ modlitwê „O Mój Jezu.” A nie minut¹ ciszy czciæ œmieræ zmar³ych, bo zmarli potrzebuj¹ modlitwy. Proszê prosiæ Mi³osierdzie Bo¿e, ¿ebym wys³ucha³ wasze modlitwy i ich wskrzesza³. Napisa³em, jakie nale¿y budowaæ dachy? W temacie „Tak Nale¿y Budowac” http://www.milosierdzie-boze.com/tak_nalezy_budowac.htm Proszê podaæ swój adres aktualny i bliskich i znajomych, To powiadomiê 6 godzin wczeœniej o koñcu œwiata. Dziêkujê bardzo. Brat PANEK Tadeusz Edmund.