INFORMACJE O MNIE.

 

        Wcieliłem się w postać Panka Tadeusza Edmunda, dnia 30/10/1950r. W Malczycach w Polsce, jako drugi syn Ludwika i Janiny. Żeby udowodnić, że istnieje. Żeby pokazać, jak należy Budować Nowe Miłosierdzie Boże i Własne Królestwo Niebieskie Na Ziemi. Żeby rozliczać dzieci żywych i umarłych, za wykonanie misi ziemskiej. Na moich stronach nie znajdziecie, żebym namawiał do przemocy, do prześladowania. Miłosierdziem Bożym pozdrawiam dzieci i Powołuje na Prawdziwego Apostoła. Przekazuję wam Moc Uzdrawiania innych dzieci i samo leczenia, a dzieci nazywają to sektą lub szpan i wysyłają wirusy na mój komputer, włamują się na  serwer i zmieniają moje strony, chcecie moją stronę http://www.milosierdzie-boze.com/ zniszczyć, usuwacie moje wpisy z waszych księgi gości, gdzie się wpisuję. Wam dane jest poznać tajemnice Królestwa Niebieskiego na ziemi, innym nie dałem. Bo kto ma, temu będę dodawał, i nadmiar mieć będziecie; kto zaś nie ma, temu zabiorę również to, co ma. Dlatego mówię do was Słuchacie, a nie rozumiecie, patrzeć a nie widzicie. Bo stwardniało serce jest tego ludu, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: żebyście nawrócili się na Miłosierdzie Boże, abym wam dał Królestwo Niebieskie na ziemi i przedłużył wam życie do 200 lat. i powiadomił 6 godzin wcześniej o końcu świata. Wielu proroków i sprawiedliwych przed wami, pragnęło ujrzeć moje oblicze, na co wy patrzycie, a nie ujrzeli; i usłyszeć to, co wy słyszycie, a nie usłyszeli.

Kto nie chce niech nie ogląda mojego oblicza? Proszę, żeby nie przeszkadzał w Budowaniu, MOJEJ WIARY, Nowego Miłosierdzia Bożego Po Nowemu. Wkrótce zacznę rozliczać dzieci za wykonanie misji ziemskiej.

Mam prawnie i legalnie zarejestrowaną Nową Religię, pod numerem, 06-1490457. Żebym mógł głosić moje nauki, dokończyć dzieło siostry Faustyny Kowalskiej i nauczać o Nowym Miłosierdziu Bożym. Jest to Nowa Wiara, Religia. Słuchajcie nauki mojej i nie gardzicie nią, strzeżcie jej, gdyż ona twym drogowskazem, życiem jest. Jest drogą do Królestwa Niebieskiego na Ziemi, do Nieśmiertelności. Każdy, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. Mojżesza, Jezusa Chrystusa, Faustynę Kowalską a teraz mnie prześladujecie.

BIADA TYM, KTÓRZY ZŁO NAZYWAJĄ DOBREM, A DOBRO ZŁEM, KTÓRZY ZAMIENIAJĄ CIEMNOŚCI NA ŚWIATŁO, A ŚWIATŁO NA CIEMNOŚCI, KTÓRZY PRZEMIENIAJĄ GORYCZ NA SŁODYCZ, A SŁODYCZ NA GORYCZ!

Kto będzie prześladował mnie i będzie przeszkadzał w Budowaniu Nowego Miłosierdzia Bożego Po Nowemu, będę odsyłał jego, ją i ich rodzinę, na pierwszy stopień? Wkrótce ujawnię wasze namiary, co się wyśmiewają wpisują się i przeklinają mnie i na dodatek podają fałszywy adres @, albo wcale nie podajecie swoich namiarów, ubliżają mi i włamują się na mój serwer i zmieniają moje strony. Grzeszycie tak jak w Sodomie i Gomorze grzeszyli. Taką dostaniecie zapłatę za wasze grzechy, jak oni dostali zapłatę, ogień z nieba spadł. W Azji 26/12/2004r. dostali zapłatę, w południowo-wschodniej, Sri Lance, Indonezji i Indiach, dostali tsunami. Z Królestwa Niebieskiego zostaną wyrzuceni na zewnątrz - w ciemność; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Ten, kto został, została powiadomiony, o Miłosierdziu Bożym, że ma budować Nowe Miłosierdzie Boże Po Nowemu, a nie chce i nie wierzy, dla nich nie ma ratunku ani litości dla niej, jego i ich rodzin.  Królestwa Niebieskiego Na Ziemi, Nie Dam.

Dość waszych rządów, DO, CZEGO doprowadziły ludzkość i świat? TO, CO ŻEŚCIE DO TEJ PORY

NIEUDOLNIE ZBUDOWALI , WSZYSTKO ZBURZYCIE, JA MUSZĘ NAPRAWIĆ.

Bardzo proszę, żeby moich wyrazów, zdań nie przekręcać, nie wykorzystywać dla własnych potrzeb.

Muszę, musimy (Duch Święty, Bóg Ojciec, Jezus Chrystus i Maryja) przejść wszystkie szczeble życia ziemskiego, od A do Z, od poniżenia do wywyższenia, od bankruta do milionera, od rozwodnika do wdowca, od szczupłego do grubego,

od zdrowego do chorego. W Styczniu 2003 miałem wypadek samochodowy (nie z mojej winy).
W Czerwcu 2003 miałem pierwszą operacje. Po operacji dostałem chemie, po chemii przytyłem. Po pierwszej operacji przytyłem 30 kg. w ciągu 3 miesięcy. Za rok następna. W Kwietniu 2008 miałem 3 operacje na kolano. Kolano jak bolało tak boli. Zbudowałem stronę pytania, żebyście zadawali do mnie pytania. Nie przestrzegacie moich poleceń, gdy wybije moja godzina będziecie chcieli żebym wam coś ujawnił, będziecie musieli mi płacić za informacje.

Zbudowałem stronę pytania, żebyście zadawali do mnie pytania. Nie przestrzegacie moich poleceń, gdy wybije moja godzina będziecie chcieli żebym wam coś ujawnił, będziecie musieli mi płacić za informacje.
JA JESTEM, KTÓRY JESTEM, który okazuje łaskawość, praworządność i sprawiedliwość na ziemi - w tym to mam upodobanie. JESTEM CUKREM TEJ ZIEMI. JA MYŚLĘ I MUSZĘ ROBIĆ TAK JAK TYM, KTÓRYM JESTEM? JESTEM CZŁOWIEKIEM, MĘŻEM, TATĄ I DZIADKIEM. A KTO PÓJDZIE ZA MNĄ, TEGO UCZYNIĘ NAJWIĘKSZYM RYBAKIEM DUSZ LUDZKICH. BĘDZIE SŁODZIŁ LUDZIOM ŻYCIE. SPRAWIEDLIWOŚCI WAS NAUCZĘ. TEGO ODMŁODZĘ, I NIE BĘDZIE MU BRAKOWAŁO PIENIĘDZY, BĘDZIE ŻYŁ 200 LAT I NIE BĘDZIE SIĘ STARZAŁ. KTO STRACIŁ W WYPADKU RĘKĘ, PALCA, PALCE, NOGĘ, NOGI, KOBIECIE OBCIĘTO PIERŚ PIERSI, ALBO INNE CZĘŚCI CIAŁA TO BĘDĄ MU WYRASTAŁY NOWE. KTO OSIĄGNIE PROMIEŃ NIEBIESKI BĘDZIE NIEŚMIERTELNY.

MOJE SŁOWA I POLECENIA, NAUKI SĄ DUCHEM I ŻYCIEM WIECZNYM, NIGDY JE NIE ZGŁĘBICIE, GDYŻ PRZEWYŻSZAJĄ ROZUM LUDZKI. BO SĄ NIEŚMIERTELNE, BO SĄ SŁOWEM ŻYCIA WIECZNEGO. BO MYŚLI MOJE NIE SĄ MYŚLAMI WASZYMI ANI WASZE DROGI MOIMI DROGAMI. BO JAK NIEBIOSA GÓRUJĄ NAD ZIEMIĄ, TAK DROGI MOJE - NAD WASZYMI DROGAMI I MYŚLI MOJE - NAD MYŚLAMI WASZYMI.

ZBUDOWALIŚCIE BOŻKÓW Z PRZEBITYM PRAWY BOKIEM, I DO NICH MODLICIE SIĘ, TAKICH JAK "PATRON, OPATRZNOŚĆ BOŻA, ZOSTAŃ Z BOGIEM, Z PANEM BOGIEM, BÓG ZAPŁAĆ, MARYJA DZIEWICA, OJCIEC ŚWIĘTY, INTENCJE I INNI", MODLICIE SIĘ DO NICH I DLATEGO WASZE MODLITWY NIE SĄ WYSŁUCHANE, Modlicie się,

 a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie  swych żądz.

A MIŁOSIERDZIE BOŻE PRZEKLINACIE. NA INNYCH STRONACH W KOŚCIOŁACH POKAZUJECIE BOŻKA Z PRZEBITYM PRAWYM BOKIEM I JEMU ODDAJECIE POKŁONY, JEMU SIĘ KŁANIACIE I DO NIEGO MODLICIE SIĘ. DLATEGO WASZE MODLITWY NIE ZOSTAJĄ WYSŁUCHANE. Wkrótce zacznę rozliczać dzieci, DWA RAZY, za wykonanie misji ziemskiej. DAŁEM WAM ŻYCIE, POTOMSTWO, WOLNĄ WOLĘ, WŁADZĘ, SŁAWĘ, PIENIĄDZE I DO CZEGO WAS DOPROWADZIŁA? DO TEGO, ŻE NIE WIERZYCIE W TO, CO WAM PRZEKAZUJĘ I NAŚMIEWACIE SIĘ Z MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. DAŁEM WAM SŁAWĘ, WŁADZĘ, PIENIĄDZE I PODAJE PRÓBIE JAK TĄ WŁADZĘ WYKORZYSTUJECIE WZGLĘDEM BLIŹNICH, JAK DZIELICIE SIĘ PIENIĘDZMI MIĘDZY BLIŹNIMI. MIŁOSIERDZIE BOŻE DAŁO WŁADZĘ, CHOROBĘ KAROLOWI WOJTYLE I JĄ MU ZABRAŁO 2/4/2005r. WYBÓR NOWEGO PAPIEŻA, BENEDYKTA XVI, JEST PRÓBĄ DLA POLSKI I ŚWIATA. DLA DZIECI Z POLSKI I ŚWIATA. BĘDZIECIE JESZCZE RAZ PODANI PRÓBIE NA WASZĄ WIARĘ. MIŁOSIERDZIE BOŻE JEST WIELKIE DLA TYCH DZIECI, CO WIERZĄ W MIŁOSIERDZIE BOŻE I BUDUJĄ NOWE MIŁOSIERDZIE BOŻE PO NOWEMU I WYKONUJĄ TE POLECENIA, KTÓRE WAM PRZEKAZUJĘ.

NAJPIERW BĘDĘ MIAŁ OTWARTE TRZECIE OKO. BĘDZIE TO W PONIEDZIAŁEK 15. A PO ODMŁODZENIU MNIE, CZYLI PRZEMIENIENIU PAŃSKIM, TYLKO BĘDĘ ZNANY Z NAZWISKA, A Z WYGLĄDU NIKT MNIE NIE POZNA. OTRZYMAM ŚNIADĄ CERĘ, CZARNE WŁOSY, WYROSNĄ NOWE BIAŁE PROSTE ZĘBY. OTRZYMAŁEM NIESPODZIANKĘ DNIA 12/30/2005r. ZACZĄŁ WYRASTAĆ NOWY PIERWSZY ZĄB. BĘDĘ POMNAŻAŁ MATERIALIZOWAŁ, LEWITOWAŁ, ODMŁADZAŁ WSKRZESZAŁ ZMARŁYCH LUDZI. BĘDĘ NIEŚMIERTELNY. PO PRZEMIENIENIU PAŃSKIM BĘDZIECIE MNIE ZAPRASZAĆ, ŻEBYM ZOSTAŁ PREZYDENTEM POLSKI. BĘDĘ WAS CHCIŁ SŁOWEM. MOJE CIŚNIENIE TĘTNICZE BĘDZIE 400/100. PO 0TRZYMANIU TEGO WIDZENIA MOJE CIŚNIENIE PODNIOSŁO SIĘ 175/100, A POPRZEDNIE BYŁO 120/70. BĘDĄ MNIE PILNOWAĆ LEPIEJ JAK PAPIEŻA, CZY PREZYDENTA KWAŚNIEWSKIEGO, BUSZA.

Nie podoba się, że piszę nie gramatycznie, żeby wam udowodnić, co dla was jest ważniejsze, gramatyka czy Niebieski Promień? Na mojej stronie napisałem, że nie będzie, rz, ż, ó, ch, że będzie nowa pisownia. Tak jak ja już zacząłem tę pisownie? Tak będziecie pisać. Ale za to jest zgodne z widzeniami i poleceniami, jakie otrzymuje i wam przekazuję.

Wszyscy ludzie, co mają widzenia i moje są w hipnozie, albo w autohipnozie. Od 29 Października 1987 mieszkam w USA, przyjechałem do mojego taty na łączenie rodzin. W Polsce mieszkałem w Malczycach do 1986r. W grudniu 1986r. wyjechałem do Niemiec, na wycieczkę promem "ROGALIN", żeby emigrować do USA, bo legalnie nie mogłem wyjechać. Władze komunistyczne nie pozwalały na łączenie rodzin. 10 Miesięcy mieszkałem w Niemczech w Hamburgu.

Naprawdę powiadam wam, że będziecie mnie naśladować pod każdym względem. Naprawdę powiadam wam, że MOJE KRÓLESTWO NIEBIESKIE PRZYJDZIE NIE Z TEGO ŚWIATA. Ja znam wasze czyny i zamysły. Przybędą, wszystkie narody i języki; przyjdą i ujrzą moją chwałę i będą uczyć ODE MNIE JAK BUDOWAĆ NOWE MIŁOSIERDZIE BOŻE, będą uczyć się NOWEGO języka Polskiego. Panowanie moje będzie wiecznym panowaniem, które nie przeminie, a moje królestwo nie ulegnie zagładzie. Królestwo MOJE będzie wiecznym królestwem;  będą MI służyły wszystkie moce i będą MI uległe I POSŁUSZNE.
 

Przyjdziecie NA KOLANACH Z MODLITWĄ NA USTACH, I Z ŁZAMI W OCZACH,

po moje Święcenia i Błogosławieństwa, UZDROWIENIA, ODMŁODZENIA,

WSKRZESZENIA ZMARŁYCH, Wszyscy, od księdza po papieża.

Wkrótce będzie więcej informacji o mnie.


Zdjęcie było zrobione w REMEDIUM LLC

w New Britain , CT 06053 USA dnia 2/23/02

Moja aura widziana prze kamerę.

Trzecie Oko To Nie Jest Magia Ani Czary,

Tylko Mądrość Boża. Należy ćwiczyć się na białym lustrze. Ćwiczenie te otwiera wam trzecie oko i zobaczycie moją aurę i kim jestem?

Wkrótce ujawnię skąd się biorą sny i dlaczego mamy sny?Tak wyglądałem 30/10/2001r. Po Przemienieniu Pańskim tyle urosnę.

 


Tak wyglądałem 1999r.

Teraz mam 180 cm . wzrostu.
To się nazwa, ''Zaprzyj się sam siebie". Wykonuje polecenia, jakie otrzymuje widzenia, od kogo? Od mojego Anioła Stróża. 

Pierwszy wywiad, dla gazety "Zdrowie Uroda i Życie".

Mietek palił się. Zdążył uratować twarz, bo się zasłonił.


Rozmowa z Tadeuszem Pankiem, Bioenergoterapeutą i uzdrowicielem.

- Jak odkrył Pan w sobie moc uzdrawiania innych?

- Podłoże jest religijne, czego nie ukrywam nigdy. Przed trzema laty miałem widzenie senne, w którym Jezus oznajmił mi, że mam moc pomagania innym w chorobie. Bardzo to przeżyłem i sporo czasu upłynęło nim spróbowałem leczyć. Już pierwsze próby były zachęcające. To skłoniło mnie do pogłębiania wiedzy o bioenergoterapii i innych, niekonwencjonalnych metodach leczniczych. Początkowo leczyłem tylko w wąskim kręgu znajomych, ale wiadomości o wynikach mojego leczenia rozeszły się bardzo szybko. Do Bristol w Connecticut, gdzie mieszkam zaczęli przybywać ludzie z niekiedy bardzo odległych okolic i prosić o pomoc. Miałem bardzo poważne obawy czy jest etyczne ogłaszanie się w prasie z moimi zdolnościami, ale - podobnie jak za pierwszym razem - miałem widzenie Syna Bożego, który upewnił mnie, że moc uzdrawiania innych nie jest moja własnością i skoro jest mi dana, to muszę się z nią dzielić. To było rok temu. Od tego czasu ogłaszam się w "Nowym Dzienniku", "Ekspresie Wieczornym" i magazynie "Zdrowie Uroda i Życie" (będącym zresztą pierwszym tytułem, któremu udzielam wywiadu).

- Na czym polega Pańska koncepcja lecznicza?

- Uważam, że w każdym organizmie ludzkim tkwi ładunek negatywnej energii, który można nazwać umownie, na przykład, rakiem. Ten ładunek nosi w sobie każdy człowiek. To, kiedy i na jakie narządy ładunek ten zaczyna oddziaływać jest wynikiem splotu rozmaitych okoliczności, zarówno fizycznych jak i psychicznych. Są ludzie, którzy potrafią ładunek ten neutralizować i aktywizować zdolności organizmu do samoobrony, samouzdrawiania. Między nimi a chorymi następuje bardzo intensywna wymiana energii, co właśnie określa się mianem uzdrawiania. Takim wybitnym uzdrowicielem był właśnie Polak Stanisław Nardelli czy jest obecnie Anglik Cleve Harris.

- I Tadeusz Panek?-

Byłoby zarozumiałością porównywać się do uzdrowicieli tej miary, ale nie ma powodu ukrywać, że mam bardzo dobre wyniki. Potwierdzają to liczne listy i obiektywne badania lekarskie ludzi, których leczyłem.

- Co Pan odczuwa w kontakcie z chorą osobą?

-Przede wszystkim mam zdolność widzenia aureoli wokół tej osoby, co jest pierwszym sygnałem stanu jej zdrowia. Ponadto - tak jak inni uzdrowiciele - wyczuwam rękami chore miejsce. Jak mówią moi pacjenci "prześwietlam" rękami? Odbieram to jako doznania termiczne: miejsca chore promieniują zimnem, zdrowe - ciepłem

- Jak wygląda leczenie? -

Na przywracaniu balansu energetycznego w organizmie. Polega to na dotykaniu miejsc chorych, a także pozytywnym "napromieniowaniu" zdrowych. Mogę dodać, że każdy taki seans wyczerpuje mnie fizycznie. Niekiedy kończy się to kilkunastogodzinnym snem, czasami stanami omdlenia.

- Pański najbardziej spektakularny przypadek terapeutyczny?

- Wyprowadzenie ze stanu comy (śpiączki) mężczyzny dotkniętego licznymi urazami wewnętrznymi i rozległymi oparzeniami. Był marynarzem na statku. W pomieszczeniu gdzie się znajdował nastąpił wybuch gazu i ognia. Nikt nie dawał mu szans na przeżycie. Był nieprzytomny ponad trzy miesiące. Po moich dwóch seansach odzyskał przytomność. Po kolejnych - zaczął szybko powracać do zdrowia. Człowiek ten jest dzisiaj moim przyjacielem i żywym dowodem skuteczności moich metod leczniczych.

- Swoje leczenie kojarzy Pan także z ziołolecznictwem i innymi metodami bioenergoterapeutycznymi...

- Tak. przygotowuję ekrany odpromiennikowe, niwelujące działanie promieniowania cieków (żył) wodnych oraz prześcieradła i wkładki do butów pomagające w bioenergoregulacji organizmu. Pozostaję w kontakcie z producentami ziół (m.in. kilkoma rezerwatami indiańskimi), które następnie komponuję w mieszanki według własnych receptur. Są one bardzo przydatne m.in. w chorobach ciśnieniowych, układu pokarmowego, nerwowego. Szczególnie szybkie efekty widać w przypadku mieszanek "oczyszczających" organizm z toksyn i mieszanek odchudzających. Te ostatnie przygotowuję m.in. dla bardzo znanej polskiej aktorki pracującej w Hollywood.

- Dziękujemy za rozmowę.

Rozmawiała: Naomi Lie- Cariton

Powrót do strony głównej.