Bardzo proszę zrobić z tego Apelu użytek .

BRISTOL 6-15-1999r.

APEL BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO ŻYWEGO.

Do ludzi z Polski, polskiego pochodzenia na całym świecie.

      Niech Bedzie Pochwalony DUCH ŚWIĘTY, BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY, JEZUS CHRYSTUS I MARYJA. Miłosierdziem Bożym pozdrawiam Wszystkich ludzi polskiego pochodzenia, rolników, biznesmenów, emigrantów całej Europy i Świata. Żyjemy w czasach, że to wszystko co się dzieje w Niebie i na ziemi, jesteśmy naocznymi swiadkami tych wydarzeń. Zwracam się do ludzi Polskiego pochodzenia na całym świecie. BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY wysyła mnie ponownie do Was, abym Was ostrzegł przed tymi DNIAMI SPRAWIEDLIWOŚCI. Na poczatku gdy się ogłaszałem jako Bioenergoterapeuta (to tylko był plaszczyk do misji, którą mam do wykonania na ziemi) uwierzyliście w polecenia jakie przekazuje JEZUS CHRYSTUS I BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY, przeze mnie dla Was. A pózniej były zwątpienia, wachania, nie czas na wytykanie sobie tych spraw i braku WIARY w polecenia BOGA OJCA I JEZUSA CHRYSTUSA, bo czas jest bardzo krótki. Na poczatku dla mnie niektóre polecenia były niezrozumiałe, ale wykonywałem te polecenia i dla ludzi przekazywałem i przekazuję. BÓG OJCIEC I JEZUS CHRYSTUS nigdy nie opuszczają swoich Wiernych, tylko poddają próbie na Wasza Wiare. Jeszcze będziecie podani próbie dwa razy. Od Waszej Wiary zależy jakie otrzymają ludzie talenty i moc w Miłosierdziu Bożym, i kto będzie  odmłodzony. I kto będzie jezdził po świecie z Bogiem Ojcem Wszechmogącym Żywym i Jezusem Chrystusem, żeby Budować Nowe Miłosierdzie Boże i Własne Królestwo Niebieskie na ziemi. Powiadomionych było bardzo dużo ludzi, ale niektórzy tylko zostaną wybrani, do Budowania Królestwa Niebieskiego na ziemi. Teraz przekazuje Bóg Ojciec Wszechmogący następne polecenia dla Was. Gdy nadejdą te DNI SPRAWIEDLIWOŚCI, to JA WAS MAM powiadomić szesc godzin wcześniej przez telefon, e:mail: chodzi o tych ludzi co leczyłem, co odpowiedzą na ten Apel i tych co byli w Polsce dnia 15/10/1995r. Będzie podane hasło. Kto przeczyta ten Apel, co napisałem i uwierzy i nawróci się i odezwie się, będzie też powiadomiony. Wcześniej, będziecie powiadomieni przez sen o tych Dniach Sądnych. Dlatego bardzo proszę o podanie dokładnego numeru telefonu i adresu, e:mail; abym mógł Was powiadomić.

 

Wszyscy ludzie polskiego pochodzenia: rolnicy, biznesmeni po otrzymaniu mojego listu, Apelu, powinni przenosić się ze swoim dobytkiem do Polski, dotyczy to ludzi z USA, Kanady, Niemiec, Włoch i całej Europy, żeby zdażyli się przeprowadzić przed tymi Dniami Sprawiedliwości. Nasuwa się pytanie kiedy te dni przyjdą? Na Niebie będzie widoczny Czarny Krzyż. Wszystko potoczy się bardzo szybko. Musi się wypełnić to co napisałem, dlaczego ten cudowny obraz o trzech promieniach wydaje zapachy i dlaczego jest trzeci promień? Gdy nadejdą te wydarzenia, które poprzedzą SĄDNE DNI, to proszę nie korzystać z urlopu ani żadnych wyjazdów bo możecie nie zdążyć powrócić do domu. Musi się wypełnic to co jest napisane w BIBLII. Kto jest pierwszy, będzie ostatni, a kto jest ostatni, będzie pierwszy. PANIE GDZIEŚ TY BYŁ, ŻEŚMY CIEBIE NIE POZNALI. Tak jak była zniszczona Sodoma i Gomora, tak będą zniszczone niektóre kraje, miasta i wioski, naprzykład Warszawa, Wrocław, Chicago, Nowy Jork, Kalifornia, Niemcy, Kanada, Częściowo będą zniszczone, tam gdzie najwięcej ludzie grzeszą. Samej Kanady odejdzie 20.000 mil, kwadratowych, od strony amerykanskiej. Jedno z nastepnych trzesień ziemi będzie w Nowym Jorku, o podobnej sile co było w Turcji. Bardzo prosze ubezpieczyć swoje domy, mieszkania, samochody, ubezpieczyć się na życie. Bardzo proszę módlcie się i nawracajcie się i nie spijcie, żebyście nie byli zaskoczeni tymi Dniami Sądnymi. Teraz zanim nadejdą te dni SPRAWIEDLIWOŚCI proszę bardzo się modlic i UFAĆ BOGU OJCU WSZECHMOGĄCEMU ŻYWEMU, KTÓRY PRZEKAZUJE PRZEZE MNIE TE POLECENIA I PROŚBY. Bardzo proszę, jak najwięcej przekazywać tę informacje, informować ludzi Polskiego pochodzenia, żeby uciekali do Polski w góry i nie ociągali się. Jak nadejdą Te Dni Sprawiedliwości proszę nie narzekać, nie przeklinać BOGA OJCA ŻYWEGO, że zsyła na ludzi te kary, że ludzie wyśmiewają się z tych przesłań jakie przekazuje BÓG OJCIEC. Tylko dziekować BOGU OJCU WSZECHMOGĄCEMU ŻYWEMU, że jesteśmy NOWYM NARODEM WYBRANYM. Bardzo proszę modlić się po nowemu o nawrócenie ludzi całego świata, o nawrócenie naszych wrogów i ich rodzin, o pokój na świecie. Należy modlić się codziennie, za dusze zmarłych i żywych, i za swoją dusze żeby została powołana do NIEBA WIECZNEGO DZISIAJ. Tak w skrócie przedstawiłem polecenia i prośby BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO ŻYWEGO. Siostrze Faustynie Kowalskiej na poczatku nikt nie wierzył, a dzisiaj została Świętą.

 

Pragnę ostrzec ludzi przed falszywymi prorokami, którzy będą podawać się za proroków, będą czynić większe cuda od Jezusa Chrystusa, ale to będą falszywi prorocy. Bardzo proszę przekazywać ludziom tą informacje o tym OBRAZIE O TRZECH PROMIENIACH, że jest trzeci promień, że ten obraz wydaje zapachy i uzdrawia ludzi i o tych falszywych prorokach. Bardzo proszę o kontakt ze mna i potwierdzenie odbioru tego listu, Apelu, że otrzymali Państwo mój list, ten Apel. Duch Święty, Bóg Ojciec, Jezus Chrystus i Maryja, urodzili się w Polsce teraz oczekują w milczeniu na Sądne Dni, na przemienienie, odmłodzenie. Jesteśmy już na ziemi, a dowód jest na to, że Ja Powołuje ludzi na Prawdziwego Apostoła. Teraz są normalnymi ludzmi, aż do chwili kiedy będą odmłodzeni, przemienieni. Niech Wesele w Kanie będzie drogowskazem do Budowania Nowego Miłosierdzia Bożego Po Nowemu i Własnego Królestwa Niebieskiego na Ziemi. Można zamawiać umnie obraz albo zdjecie, z tego obrazu o trzech, promieniach i informacje o tym obrazie, dlaczego jest trzeci promien i dlaczego ten obraz o trzech promieniach wydaje zapachy? Ile dni zostało do końca świata? Bardzo proszę policzyć ile było powodzi w Polsce od 1997r. Odpowiedż jest w informacji dlaczego jest trzeci promień i dlaczego obraz o trzech promieniach wydaje zapachy. 

Dziekuję bardzo za współprace, Zostańcie - W Pokoju Ducha.                

BRAT PANEK TADEUSZ EDMUND
Z MIŁOSIERDZIA BOŻEGO